Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak nagyobb korkülönbséggel...

Vannak nagyobb korkülönbséggel barátaitok(25-30 év), közös programok mennyire kivitelezhetőek más életritmus, család mellett?

Figyelt kérdés

Máshogy van szabadidő, van akinek családja van. Ha tegeződtök a férjet, feleséget magázzátok, tekintve, hogy gyerekükkel egyidősek vagytok kb.

Kinél hogy mennek ezek a dolgok?


Írhat olyan is aki a másik fél, és fiatalabb barátai vannak. :)



2020. aug. 19. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Összeegyeztetjük, nem olyan nehéz ez. Mind tudunk rugalmasak lenni, ha akarunk találkozni, megoldható.
2020. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

attól hogy én vagyok a gyerek, még nekem is van családom, szüleim, kötöttségeim iskola, munka és otthon terén ugyanúgy, mint idősebb embereknek, nem igazán értem miért ne lenne. logikusan akkor találkozunk, amikor minden félnek jó.

nem minden szülőm korabeli vagy ahhoz közelítő barátom családját ismerem, de általában ha találkozok valaki férjével/feleségével, azt természetesen magázom, de fel szokta ajánlani hogy tegeződjünk, mondjuk én eleve nyugat-európában élek, tehát a vele egykorúval is magázódásból ajánlaná fel a tegeződést.

2020. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt idősebb barátom (ő már sajnos nem él) és van fiatalabb barátom. Csont nélkül össze tudjuk egyeztetni a programokat, hogy mindenkinek jó legyen. A feleségemet tegezi a srác, ezzel sincs gond.
2020. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, vannak 40 év feletti barátaim, össze tudjuk egyeztetni simán a találkozókat, én is dolgozok már, hasonló a beosztásunk, a gyerekek is szeretnek engem, sokszor ok is részt vesznek a közös programokban.

Tegezem a barátnőm férjét, sőt vele is barátként tekintünk egymásra. Felnőtt emberek vagyunk mindannyian, egyenrangú felekként kezeljük egymást, ha nem így lenne nem is lehetne barátságról beszélni. Semmit nem befolyásol a korkülönbség.

2020. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!