Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy ne féljek?

Mit tehetnék, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen félek az iskolakezdéstől. Kollégiumba megyek, új városba, üj környezetbe, és rettegek. Nem a tanítástól, hanem az emberektől. A leendő osztálytársaimtól. Alapvetően nehezen ismerkedek. Ennyire még életemben nem féltem semmitől. Mit tegyek, hogy ez enyhűljön?
2020. aug. 19. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sz..rd le az egészet. Ők is ugyanolyan emberek, mint te, semmivel se különbek. Ne görcsölj rá. Nyugodj meg, ha parázol, annál rosszabb lesz.

Hallgass esetleg relaxációs zenét és agyban képzeld el az egész szituációt, hogy leülsz az egyik osztálytársad mellé és elkezdetek boldogan beszélgetni.

2020. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2020. aug. 19. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Alapvetően én is nehezen ismerkedem/ismerkedtem, úgyhogy átérzem, amit írsz.

Egyébként mindenki fél, ha egy új fejezet kezdődik, csak nyilván nem egyforma mértékben és vannak, akik könnyedén kezelik a helyzetet.


Az ismerkedés kezdeténél vegyél 7 mély lélegzetet, és mondd magadnak, hogy nyugodj meg. Sokat tud segíteni. Próbálj meg nyitottan állni az emberekhez.


Én kinőttem belőle, neked is sikerülni fog! Sok sikert a tanévhez. :)

2020. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!