Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri barátkozni ilyen...

Megéri barátkozni ilyen emberrel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két osztálytársammal tavaj ősszel rosszba lettem mert kvanak neveztek pár héten keresztul és nem bírtam tovább szóltam a tanárnak. Utána ő elég rendesen leszidta őket (mellesleg semmi okuk se volt rá hogy így hívjanak) az egyik fiú az egyik legjobb barátom volt, a másikat pedig utaltam. (azóta nevelointezetbe küldték) kb. Egy hónapig nem beszéltem a másik fiúval, de adtam neki egy esélyt hogy normális lesz és kb. Novembertől újra jóba vagyunk.miota nincs suli nem nagyon beszélünk de párszor találkoztunk akkor se tűnt olyannak mit aki haragszik.(mikor beszélgettünk elegge zavarba volt) félek hogy ujra osszeveszunk aztán csak adom neki az ujjabb esélyeket és újra osszeveszunk. Nem az a kérdésem hogy szakitsam-e meg vele a kapcsolatot, hanem hogy újra baratkozzak vele ha ilyet mondd?
2020. aug. 19. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondanának, nem barátkoznék az biztos. De elég furcsa. Megkérdezted hogy mégis miért csinálták? Vagy legalább bocsánatot kértek?
2020. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy kosarat kaptak tőled. Ha igen akkor hagyni kell az egészet, mert már nem lesz olyan a baráti kapcsolatotok, főleg, ha összejössz valami pasival. Tapasztalatból írom. Ha nem ez az ok akkor sorry vedd semmisnek a válaszom. 24/F
2020. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan érzésem van, hogy ő bepróbálkozott nálad, de hoppon maradt és így reagálta le a történteket.

Írtad, hogy zavarban volt, szerintem érzi, hogy ez már nem lesz olyan, mint rég, vagy nem tudott mit kezdeni a helyzettel.

19/L

2020. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tavaly
2020. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!