Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol húzzátok meg a határokat...

Hol húzzátok meg a határokat mikor mondjátok ezeket valakire?

Figyelt kérdés

beszélő viszonyban vagyunk

jóban vagyunk

barátok vagyunk

legjobb barátok vagyunk

családtagként tekintjük egymást



2020. aug. 20. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszélő viszonyban vagyunk: emberek, akikkel spontán találkozom, de például nem tudom a nevét, csak néha megemlítünk egymásnak ezt-azt az életünkről: például nekem a szomszédokkal ilyen a viszonyom, nem találkozunk szervezetten, de néha szóba elegyedünk spontán


Jóban vagyunk: kollégáim, szaktársaim többsége, néhány ember, akivel váltok néha privát üzeneteket


Barátok vagyunk: akivel szívesen találkozom szabadidőmben, segítünk egymásnak, előszeretettel kapcsolódunk ki együtt és érdeklődünk egymás iránt magunktól


Legjobb barátok vagyunk: általában több éve tartó ismeretség, rokonléleknek érzem, a hobbijainkban nagy az átfedés, gyakran folytatunk mély eszmecseréket, lelkizünk olykor és tudom róla, hogy számíthatok rá bármikor, ha komoly dologról van szó


Családtagként tekintjük egymást: akivel együtt nőttem fel és azóta is nagyon közeli, jó kapcsolatot ápolunk (van gyerekkori barátom, akit így kezelek). Illetve akivel már éltem együtt úgy, hogy a párom volt és jelenleg is az (függetlenül attól, hogy jegyesek vagyunk, házasok vagy élettársi kapcsolat). Ők azok az emberek, akik vagy házastársamként vagy tanúként ott lesznek az esküvőmön.

2020. aug. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hála én nem szoktam mondani mert akikkel beszélek azok tudják, hol a helyük. Családtagként csak a családomra tekintek másra nem. Legjobb barátok vagyunk akivel jóban-rosszban összetartunk és nincs olyan helyzet amibe cserben hagynánk a másikat. Barátok vagyunk akivel szívesen töltöm az időmet jól ki jövünk egymással (szórakozunk, viccelünk) jóban vagyunk munkatárs akivel jó együtt dolgozni.
2020. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!