Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a barátnőm irigy rám?

Szerintetek a barátnőm irigy rám?

Figyelt kérdés

A barátnőm, a párja és én egy cégnél dolgozunk. (Én szerveztem be őket anno.) Úgy látom, hogy a barátnőm egyre kevésbé boldog a velem való munkától. Elég különbözőek vagyunk, de azóta jönnek ki igazán a különbségek, amióta ennyit együtt vagyunk. Én igyekszem életmódot váltani, sokat sportolok, ez most már meglátszik az alakomon is. Ő viszont túlsúlyos (nem, nem betegségek és nem is hormonok stb, hanem 0 mozgás, sok alkohol és egeszségtelen ételek), amitől nincs önbizalma, és a pasija sem igen bíztatja. Az én párkapcsolatom viszont jól működik. Sajnos azt látom, hogy lassan engem gyűlöl meg a saját életének hiányosságai miatt. Szúrkálódik, a sikereimről nem merek már beszámolni, nem kommunikálhat velem a barátja, rám sem nézhet. Ha mégis, akkor a barátnőm rám haragszik látványosan, holott nem flörtölök a csávóval. Próbáltam vele finoman erről beszélni, de tagadja vagy dühbe gurul. Hogyan lehetne kezelni a helyzetet anélkül, hogy megbántanám?


27L



2020. aug. 21. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg azon gondolkodsz hogy te hogy ne bántsd meg őt?Szerintem ő már eleget bántot téged.Egyértelmű hogy irigykedik rád,és szerintem az ilyen nem egy igaz barát.Szerintem ne törödj vele nem érdemes,mert ezen csak te fogsz gondolkodni es szonorkodni ő meg csak él mind hal a vízbe es irigykedik az helyet h észbe kapna:)
2020. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: sz@rd le!
2020. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irigy sajnos.Mégpedig azért mert ő pont az ellentéted.Könyebb irigykedni mint az életmódján változtatni.Az ilyennél mind1 mit teszel mindig Te leszel a rossz.Volt ebben részem.
2020. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!