Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos vagyok,miért lehet ez?

Magányos vagyok,miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok.. már egy ideje nagyon rosszul érzem magam.. hiába vannak haverjaim akikkel kimegyek úgy érzem,hogy nem érdekli őket,hogy mit mondok nekik vagy,hogy mi van velem.. bármit elkezdek mondani senki sem figyel rám.. és ekkor jön egy keserű csend amivel befejezem a beszédem és elhalkulok.. Nagyon szeretnék egy igaz barátot aki mindig mellettem lenne és aki érdeklődne felőlem.. nem tudom már mi van velem.. kisebb depresszió féleséget érzek.. de még szerintem nem vagyok az.. a szüleim nem értik meg mi a bajom,ha mondom nekik.. azt mondják,hogy ők itt vannak nekem.. de szerintem egy szülővel nem lehet úgy beszélni,mint egy baráttal..

2020. aug. 22. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehet azt. Nekem anya a legjobb barátom. Ki másnak akarnék a gondjaimról beszélni, ha nem a szülő anyámnak.. Sose bíznék meg egy idegenben.

Mondjuk én eleve nem is vagyok az a barátkozós fajta, sose voltam. Ahhoz túl sok az előítéletem és talán egy kicsit lenéző is vagyok. 🤷‍♀️


Persze ez nem azt jelenti, hogy neked is ilyennek kellene lenned,nyílván érdemes lenne egy barátot keresned, ha magányos vagy.


Nincs valaki akivel úgy alapvetően jóban vagy, van közös témátok?


Eljárhatnál közösségi programokra,oda más is ismerkedni megy.

Gyerekek körében leginkább mondocon, playit meg ilyesmi most a menő. Bár nem tudom, hogy korona miatt rendeznek-e még.

Ha van kutyád mehetsz kutyás találkákra, telefonos játéknak is vannak találka helyeik, facebookos ismerkedős vagy eljárós csoportokba lépj be.. :)


Itt Pesten nyugati/west end körül futnak össze sokan,pont a múltkor láttam egy rakás holdkóros anime karakternek kimázolt kislányt találkozni akkor mutatkoztak be egymásnak.

2020. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Válasz

Mint már írtam van akivel kimenjek.. két társaságban,úgymond bandában is benne vagyok,de mindig azt érzem,hogy csak ott vagyok velük,hogy ne keljen otthon üljek.. de nem érzem azt,hogy valakit érdekelni mi van velem.. mintha levegő lennék aki bár köztük van mégsem látják..

2020. aug. 22. 09:49
 3/6 apacs01 válasza:
100%
Ez teljesen normális, hogy nagyobb társaságban nem hallgatnak meg, hiszen a nagy bandák nem erre valók. Azt javaslom, hogy válassz ki egy embert, akiben a legjobban megbízol (lehet akár lány is), és neki öntsd ki a szíved. Hogy a közhellyel éljek: jobb egy igaz barát, mint száz olyan, aki nem törődik veled.
2020. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, mert lehet, hogy nem egyformák vagytok a társaiddal, vagy már mindent hallottak,és már unjátok egymást.
2020. szept. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Lehetnek ők akár érzéketlenek is,d e nem fletétlenül;mert akkor miért hívnának téged is találkozni, tehát lehet amgy, hogy ők is csak fásultak bele vannak fásulva a napjaikba, lehet,hogy csak reménytelennek látják a jövőt, és amikor még találkoztok, akkoris igy bennevannak a saját fejükben, úgymond, és tehát elgondolkoznak,.

Lehet,hogy olyan magasröptű, mélyenszánto gondolatokat mondasz nekik, ami nekik megterhelő a számukra; és nehezükre esik figyelni, lehet,hogy csak lusták , vagy nem jó a koncentrációs képességük,de amúgy akarnának figyelni. ÉS akkor inkább elsumákolják,elsunnyogják. Hogy "Majd a másik reagál." ha mondjuk 3-an 4-en többen vagytok ott.

Meg szal pl lehet tényleg ,hogy csak lusták megerőltetni az agysejtjeiket de szal ez még vissza az előzőhöz, hogy olyan ,pozitív értelemben magasröptű; hogy tehát nem tudják már követni , feldolgozni azt az információt,lehet,hogy biológiailag, agyilag nem tudják lekövetni, amit mondani akarstz,nem bírják veled a lépést tartani, a tempót, vagy pedig lelkileg terheli meg őket annyira az információk befogadása. Lehet amúgy,hogy ők is valami depresszió-féle állapotban van vannak, de ilyen fásultság pl.

Tehát lehet,hogy nem pl azonos tudat(osság)szinten, vagy intelligenciaszinten vagytok, lehet hogy ugy gondolnák,hogy amiket te mondasz, akkor ahhoz ők hozzá se tudnának szolni.

2020. szept. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja meg ahhoz azért fáradtak az emberek sokan talán, ha nem olyan mély kapcsolatokat tartanak fent, hanem ilyen felszineseket pl. Lehetségesnek tartom. Nem kéne, de nekik így tán kényelmesebb

Vagy pl lehet,hogy ez ilyen pszichológia,hogy pl mondjuk nem szeretnék a te "ajvékolásodat" hallgatni ugy bármivel kapcsolatban, amit te fel tudsz hozni.

Vagy őket ez csak egyszerűen nem érdekli, vagy lehet,hogy nem is érdekli És nem is figyelnek. Vagy lehet,hogy figyelhetnének miket mondaszt,de nem jön össze nekik, lehet,hogy elvannak a fejükben a saját gndolataikkal ilyenkor. az meg ,hogy te beszélsz,ilyenkor csak mondjuk háttérzajnak fogják föl

2020. szept. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!