Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha korlát nélkül vehetnétek,...

Ha korlát nélkül vehetnétek, mit vennétek a legjobb barátotoknak?

Figyelt kérdés
Mármint egy dolgot, mi lenne az az egy dolog, aminek szerintetek legjobban örülne.

2020. aug. 22. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bankot.
2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Valami durva autót.
2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy VIP koncertjegyet a kedvenc énekeséhez, hogy találkozhasson is vele.
2020. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy világ körüli utazást! :D
2020. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Önbizalmat.
2020. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Saját szalont
2020. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nevtelenul adakoznek, mint jotunder. Tobb baratsagomnal abrandultam ki, mikor segitettem keres nelkul szorult helyzeteben. Ugyan ez nem ajandek kategoria, vilagos. De az illeto elszemtelenedett. Mar celozgatott nyiltan nem eletbevago dologra. Ott mar suket lettem erre es le is epitettem. Es milyen az, ha valaki temetesre sirja ki mindenkibol a penzt, marmint valoban tragedia tortent, de utana utazasok, etterem, programok. Eszembe nem jutott volna regen ugy penzt elfogadni, hogy azert volt.

Baratot maximum nyaralni, koncertre, valahova onzesbol fizetnek be, hogy ne egyedul menjek.

2020. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lps-eket imádja gyűjteni, hiába lesz idősebb akkor is ha van lehetőség rá mindig azt kér :D
2020. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!