Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátomat?

Zakuro chan 3 kérdése:

Elvesztettem a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném nyilvánosságra kiírni hogy mikor és miért, mert eléggé felismerhető ez a sztori. Annyi a lényeg hogy 4 éve voltunk legjobb barátok, most van 2 hete hogy nem beszélünk/összevesztünk. Egyszer bocsánatot kértem tőle, aztán azt mondta hogy haragszik rám és letiltott a francba. Mivel naív személyiség vagyok, én kértem tőle bocsánatot miközben ő bántott meg engem. Egyáltalán nem tudom túltenni magam ezen, a mostani barátaimban csak őt keresem. Minden egyes nap sírok, és sajnos nem egyszer fordult meg a fejemben egy öngyilkossági kísérlet. Szerintem már nem fogunk kibékülni, de hogyha van valami ötletetek hogyan béküljek ki vele, vagy hogyan felejtsem el azt megköszönném. (Minden szociális médiáról letiltott szóval szerintem nagyon utál)

2020. aug. 24. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég komoly dolog lehet, ha azóta sem áll veled szóba.

Ha meg eleve ő volt a hibás és téged hibáztat, akkor talán jobb is, hogy megszabadultál tőle...

Sajnos ez ilyen

2020. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

E-mailt azért csak írhatsz neki, arról csak nem tilthat le, nem?

Talán hagyjál is egy kis időt magatoknak, hogy lecsillapodjanak a kedélyek, egy-két hetet, és amúgy írott levélben is kifejtheted a mondandód, kérdésed, amelyet eljuttathatsz neki - tudod: egyszer régen még csak ez volt a kommunikáció módja, lehet tanulni dolgokat a régiektől, ugye... ;)

2020. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha nem tudja elmondani mi a baja, várj egy kicsit. De ha nem enged, többször is megbántott/megfog bántani, engedd el.

Én "szakítottam" a legjobb barátnőmmel, de visszagondolva nagyon örülök hogy megtettem ezt a lépést.

Amíg mérges rád gondold át hogy megéri e stb, majd ha lenyugszik próbáljátok megbeszélni. Emailt tudsz neki írni vagy személyesen megkeresni.

Sok sikert 🤚

2020. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"én kértem tőle bocsánatot miközben ő bántott meg engem"

Hát ezt szerintem Ő egészen másképpen mesélné el. Valószínűleg oka van arra, ha minden kontaktust bezárt veled. Lehet, hogy az utolsó dolog az volt, hogy jól beolvasott neked - ezt érzed te úgy, hogy ő bántott meg téged. De ennek komoly előzményei lehettek a részedről. Ami odáig fejlődött, hogy elege lett belőled.

2020. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!