Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elszomorít a tudat, hogy...

Elszomorít a tudat, hogy nincsenek már tini barátaim. Érez még valaki hasonlóan? 26/F

Figyelt kérdés

A városban mászkálva úton-útfélen látok tizenéves baráti társaságokat, és olyankor mindig elfog kicsit az irigység és a szomorúság is.

Az én tinikorom nem telt éppenséggel túl jó hangulatban. Kevés igazi barátom volt, és velük is csak ritkán tudtam találkozni. Valószínűleg ezért érzek mai fejjel keserűséget, ha egy nevetgélő tini társaságba botlok.

Annyira az van bennem olyankor, hogy szeretnék csatlakozni hozzájuk, és együtt bandázni velük, de közben tudom, hogy már túl idős lennék a társaságukhoz.



2020. aug. 25. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is 26f vagyok, van egy-két tini barátom, de nem járok velük egy társaságba, vagy ilyesmi, nem is hiányzik különösebben. Igaz, csak 7-8 év korkülönbség van köztünk kb., de így is úgy érzem, ők már teljesen más világot élnek, mint én. A barátságok miatt ne edd magad, tinikorban a barátok úgyis csak jönnek-mennek, ritka abban a korban az a barátság, ami 1-2-3 évnél tovább tart és ugyanolyan szoros marad, az ilyen barátságok felnőtt korban alakulnak ki. Persze nekem is hiányzik a gondtalan tini kor, amikor még a nyár nem csak egy évszak volt a négyből, amikor nyugodtan elmehettem 2-3 napra itthonról, nem kellett azzal foglalkoznom, hogy ki eteti meg a kutyát, ki takarít fel, ki főz, stb.. de el kell fogadni, hogy ez az idő elmúlt, te is próbáld meg elfogadni és inkább azzal törődj, hogy a jelened és a jövőd rendben legyen. Ha mostanra lettek megbízható, közeli barátaid, akkor tényleg nem érdemes ezen aggodalmaskodnod.
2020. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez van sajnos,az idő telik. Sokan így vagyunk ezzel valószínű de ezt el kell fogadni, az igaz barátság amúgy sem kor függő.
2020. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Majd 30 40 évesen meg a huszonévesek közé vagysz majd mert rlszomorit hogy nem voltak huszonéves barataid, és igy végig?:D
2020. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
huszonévesen még nagyon fiatal vagy. simán bulizhatsz, nevetgélhetsz. próbáld meg a kortársaiddal megélni ezt.
2020. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy egykorúak a barátaim és hiába vagyunk mind 30 körül, mi is rengeteget nevetünk és ökörködünk, amikor együtt vagyunk, de azért beszélgetni is tudunk egymással, komoly témákat is tudunk feszegetni, érdekes dolgokat vitatunk meg, na meg ami a legfontosabb, nem csak bandázunk, hanem számíthatunk is egymásra. Egy tinivel nem tudnám már megtalálni a közös hangot.
2020. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Biztos nagy élmény lenne közel 30 évesen tinikkel lógni. Megbeszélhetnétek mi volt tegnap tiktokkon.
2020. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer egyetemen visszamentem a gimibe egy énekkari próbára, nosztalgiából. Azóta se mentemvussza. El se hiszem, hogy én is olyan voltam mint a tinik. A hajam kitéptem. Örülök, hogy nincsenek tini barátaim.
2020. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe persze visszamentem azóta 1-2 ügyben, de a kamaszok társaságát kerültem.
2020. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést? Nem biztos hogy a tini barátok hiányoznak ennyi idősen, hanem az hogy nem éltél. Gyanítom higy most sincs több barátod. Ha most lenne kivel buliznod akkor nem lenne ilyen érzésed ha tiniket látsz. Amúgy meg tényleg fiatal vagy, most kellene valamit tenned az ügyben. 10 év múlva pedig a mostani életedet fogod sajnálni amiket most nem tettél meg.
2020. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!