Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassam le egy "barátom...

Hogy koptassam le egy "barátom"akivel nem szeretnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki általános iskola 1.osztalytol. A legjobb barátjának hív engem. Mikozbr nekem nem o a legjobb barátom. Egy parszor Osszevesztem vele. Ez kb. Egy hétig tartott, utána pedig mint aki elfelejtette. Odajott beszélgetni stb. Neki valahogy nem esik le hogy egyáltalán nincs kedvem vele barátkozni. Ő valamiért mindenhol legjobb barátnőknek hív minket és eléggé zavar. Szó szerint nem mondanam meg neki hogy nem akarok a barátja lenni mert 1 hogy bunkonak tartana, a másik meg hogy a szulei nyakon b@sznanak mert ők is azt hiszik hogy imádjuk egymást. Anyum tisztába van vele higx nem szeretem igazán de akár hányszor mondom hogy én utálom azt a lányt annyit mondd hogy nem szabad utalni senkit. Nemrég együtt voltunk táborba (oda se akartam hogy jöjjön) szóval rajtam log de engem meg ez zavar. Már az ultetes rendet is megcsinaltunk osztalyfonokkel meg vagy 3 gyerekkel rajtam kívül és direkt messzire ültettem hogy ne tudjon velem beszélgetni stb. Mit tegyek?

2020. aug. 28. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kell beszélgetni vele, mint osztálytárssal illik. Nem kell vele megosztani semmi bizalmasat, és programokat sem csinálni. Előbb-utóbb észreveszi magát.
2020. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi az, hogy nem akarod neki szemtől-szembe megmondani, hogy nem akarsz barátkozni? Akkor mégis mit akarsz...? Hát el nem hiszem, ne legyél már ilyen kis tutyi-mutyi!

A másik, amit tehetsz, hogy levegőnek nézed. Hát... sok sikert (szerintem ez a rosszabb, de te tudod...).

2020. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet ezt finoman is mondani neki, de lényegretörően. Te nem tartod a barátodnak. Utálni nem kell, de mondhatod azt, hogy nem élvezed a társaságát.
2020. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez aztán az osztályfőnök. Gusztustalan, Kihajintanám az egész iskolából az ilyet, gyerekek közelébe se menjen.
2020. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát azért te sem vagy egy szent!
2020. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aterzem. Nekem negy evet tett tonkre egy ilyen az eletembol. Utana o razott le. Ha most lennek fiatal, konnyu mondani, megsertenem a puszta oszintesegemmel. De annak idejen kizsarolt mindent, szenvedtem. Baratkozz masokkal, ettol onmagaban megsertodik.
2020. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 3 lany van az osztályunk velem együtt tehát feltűnő hogy ha én egyedül a fiúk között ülök. De mivel mióta suliba járok csak fiú barátaim vannak ezért a tanár nem szólt erte ha nem a lányok közelébe ülök.es neki se mondtuk el hogy szándékosan ülök a fiúkkal. Ezt csak mi, haverok tudtuk. A tanárnak meg persze természetes hogy nem lánnyal ülök.
2020. aug. 29. 08:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!