Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves hetero srác vagyok,...

22 éves hetero srác vagyok, egyik barátommal az elmúlt fél évben szinte 0-24ben beszélgettünk így sokkal jobban megismertem és van egy elég furcsa érzésem iránta. ?

Figyelt kérdés
szerintem megtetszett de ezt nem szabad, ő is és én is szeretnénk egyszer majd egy szép csáladot azonban ő is utalgat szexel kapcsolatosan dolgokra, konkrétumokra stb.. mit kellene csinálnom? 22 éves srác ő is

2020. aug. 28. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha csajjal beszelgetnel 0 24 akkor ertelnesebb lenne mert lenne hova tenned a szimpla ösztöneid
2020. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

az emberek egy elég nagy hányada enyhén biszex van aki már-már homo kategóriába van és van aki csak nagyon minimálisan az

szóval nem vagy teljesen hetero ha így érzed

2020. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld ki vele!


Egyszer élsz bszod! Max jót röhögtök magatokon ha később ezen túlléptek. Én tuti belemennék, ha a másikon is látnám az igényt rá.

2020. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan beszélj vele! Ha vágysz rá szexuálisan akkor beszélj vele. Ha nem akkor ne ringasd bele semmibe, ez nagyon fontos!! vele is lehet gyereked, csak éppen örökbefogadott. Szabad szabad vele lenned.
2020. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem írtad, konkrétan mi az, amit érzel iránta, de nagyon sokan nem tudnak róla, hogy az embereknek nem feltétlenül azonos a szexuális és a romantikus irányultságuk. A legtöbb heteroszexuális ember egyben heteroromantikus is, de lehetsz például heteroszexuális és homoromantikus vagy biromantikus. Érdemes ezekre a kifejezésekre rákeresned, hátha magadra ismersz valamelyikből.
2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
azért ez nem így működik, ha ő nem gondolja komolyan de te igen, vagy fordítva, akkor nagyon súlyos lelki sérülést szereztek magatoknak. Nem szabad ilyennel szórakozni, ha az a srác szeret téged de te nem őt és lefekszetek akkor utána ha te visszakozol akkor idő(vagy éppen lehet hogy soha) fog kelleni neki míg újra megbízik valakiben, nem véletlenül NAGYON DE NAGYON komoly döntés egy szex főleg ha az nem monogám, ilyenkor még nagyobbak lehetnek a sebek.
2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát, beszéld meg vele; amúgy nem kell hogy ez egy életre szóló szexuális töltetű/tartalmú kapcsolat legyen; lehet úgy is, hogy addig csináljátok, amíg nem találtok magatoknak 1-1 lányt. De én mondjuk nemtom.
2020. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha kivancsi vagy ra, hogy milyen es o is nyitott, akkor probaljatok ki. Nem attól lesz valaki meleg/biszex, hogy kiprobalta a sajat nemevel.a szexet, hanem attól, hogy elvezi is. Lehet, hogy nem elvezned, de ha igen, akkor sincsen semmi baj.
2020. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azóta történt valami?😄
2020. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!