Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookról megismert emberekn...

Facebookról megismert embereknek (szintén nők) hogy lehet durva képébe vágás nélkül (nincs okom megsérteni őket, kedvesek) a tudtára adni, hogy én nem vagyok kíváncsi őrájuk még akkor se, ha ők igen?

Figyelt kérdés
Röviden, udvariasságból szoktam válaszolni, ne marjam el magam mellől, de nem érdekelnek. Az egyiknek egy napja nem válaszoltam, jelzésnek szánva, hogy nincs olyan elöl a helye az életemben, erre újra keres, hogy aggódik miattam.
2020. aug. 29. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatról, hanem ismerősökről van szó.
2020. aug. 29. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát jó hülye vagy. Keresnek, aggódnak érted de te meg egy rövid válaszra se méltatod őket. Megérdemelnéd, hogy egyedül maradj és mindenki toljon a fejedre. Majd mikor szükséged van valamire, akkor is így csináld. Ne zargasd őket a dolgaiddal. Nem tudom néhány ember mintha ősember lenne, miért olyan nehéz kedvesnek lenni az ismerőseiddel? Nem a vesédet kérték, csak érdeklődtek felőled. Ahelyett, hogy örülnél, hogy van aki törődik veled..
2020. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, úgy tűnik, te nem értetted meg a kérdés lényegét. Mellesleg én nem zargatok mást, a szükségleteimet magam oldom meg, de ez nem tartozik a témához.
2020. aug. 29. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Az mióta szükséglet, hogy megkérdezik tőled hogy vagy? Az szimplán kedvesség a részükről, neked viszont nehezedre esik választ adni. Ez meg bunkóság.
2020. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked igen komoly problémáid vannak a szövegértéssel.
2020. aug. 29. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

nyugi, kérdező, én értelek. azokkal van bajod, akikkel semmi kapcsolatod nincs, de eljátsszák az érdeklődőt és ha nem reagálsz, akkor a fontoskodót. valójában nincs életük, és rajtad keresztül élnének. vagy valami ilyesmi.


én is utálok a nagy büdös semmiről beszélni.

nálam az volt a megoldás, hogy végigszántottam egyszer az ismerőseim között és őket mind kitöröltem. páran azóta nem köszönnek. ez van

2020. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!