Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm nagyon jóba...

Legjobb barátnőm nagyon jóba lett az exemmel a hátam mögött, mióta szakítottunk. Hogy tehette ezt?

Figyelt kérdés

3 hónap telt el a szakítás óta, és most tudtam meg, hogy azóta ők találkozgattak, és kibeszélték az exemmel való kapcsolatunkat, mit rontottunk el stb. Nem tudni, lehet van is köztük is valami.


Nem tudok ezen túljutni. Milyen barát az ilyen?? :(

Neki van párja, ezért nem értem a dolgot. Eredetileg rajtam keresztül ismerkedtek meg, és amíg együtt voltunk, nem volt ilyen szoros a kapcsolat. Azóta "barátnőm" is nagyon eltávolodott tőlem.

Ki tudja miket beszélhetnek meg rólam, annyira szánalmas emberek. Én jelenleg is egyedül vagyok, próbálok túljutni ezen a szakításon.

Járt más is így? Hogy tetted túl magad még egy csalódáson?

24 L



2020. aug. 30. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Mi a kérdés? Vagy csak panaszkodni akarsz? Evvan és kész el kell őket felejteni mit rinyálsz itt?
2020. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Nekem az aktualis parommal kezdenek ki altalaban.

Az exek nem erdeklik öket. Nem veszik fel, amit en ledobtam hasznaltan :D

2020. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy más is járt-e így. Azt elolvastad?

Olyan embereket keresek, akik hasonlóan csalódtak.

2020. aug. 30. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen más is járt már így. Most jobb lett neked?
2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek bejött az exed, kis ribizli, ennyi.
2020. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Más is járt így. Ebben az egészben a szakítás a kisebbik gond. Egy jópár megtörténik az ember életében.

De remélem feltűnik neked, hogy a legjobb barátnő se nem legjobb, se nem barát. Ez fájdalmasabb...

2020. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokunkba bele van valahogy kódolva, hogy a barátunk, barátnőnk exével nem kezdünk ki és legtöbbünknek ez a téma tabu.


Vannak azonban helyzetek, amikor mondjuk egy barát kifordul magából és teszem azt olyan dolgokat tesz a kapcsolatában ami nekünk már nem fér bele. Én jártam úgy hogy egy komoly barátomat veszítettem el így, azért mert egy nehéz helyzetet, tragédiát nem tudott kezelni, drogokhoz nyúlt, bekattant, bántalmazta a párját akit inkább támogatnia kellett volna abban a helyzetben. Hiába rajta keresztül ismertem meg azt a lányt és hiába voltunk nagyon jó barátok sokáig, abban a helyzetben támogatnom kellett a lányt, mert lényegében mi is barátok voltunk akkor már.


Nem volt ugyan semmi köztünk a lánnyal, de egyébként túl sokon nem múlt, hogy így történt.


Innen ismeretlenül megmondani nagyon nehéz, nyilván a jelenlévők mindig kivételek és nem tettél semmi rosszat és lehet hogy a barátnőd egyszerűen csak ilyen és nem is igazi barát. Azonban az éremnek két oldala van.


Szerintem próbáld megbeszélni a barátnőddel a helyzetet és ha nem juttok előrébb, sajnos őt is el kell engedned.

2020. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bwaros1202 válasza:

Hasonló helyzetbe voltam már én is. A barátnőm bekevert az exemnek rólam mindenféle hazugságot csak azért h szakitson velem.. De ez volt már 1 éve.. Hidd el jobb lesz a lelkednek ha tul lépsz az egészen és hagyod oket a p*csába mert azzal ha csinálod a balhét velük neked eshet bajod!

Csak egy jó tanács! :)

Fel a fejjel, hidd el jön jobb srác az életedbe és minden rendben lesz!🥰

2020. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!