Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok arra, ha a...

Hogy reagálnátok arra, ha a legjobb barátnőtök összejönne az első nagy szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Részben azért is mentünk szét négy évnyi randizás után, mert ő bekavart, bár állítólag nem szándékosan. (Volt egy fiú haverom, akivel az exem is jóban volt és kikezdett velem, de mivel az exem haverja volt, nem mondtam el neki, mert nem akartam megbántani és annyira fontosnak se tartottam, mivel lepattintottam a srácot, mostmár tudom, hogy jobb lett volna, ha elmondom. Persze a legjobb barátnőmnek elmeséltem, aki, mint most megtudtam, egy buli alkalmával azt mondta az exemnek, hogy lefeküdtem vele. Erre az exem a szemem előtt abban a buliban elkezdett flörtölni egy csajjal, amin persze kiakadtam. Így kezdődött egy nagy veszekedés, ami szakításig fajult.) Ez februárban történt és én kicsit se vagyok túl az exemen. Volt egy srác azóta, akivel vigasztalódni próbáltam, de nem jártam sikerrel. A hétvégén volt osztálytalálkozónk, amin ott volt persze az exem és a legjobb barátnőm is. Ez a kedves barátnőm mindig hangoztatta, hogy ő nem kedveli a barátomat és nem is voltak olyan hudejóba, ennek ellenére, most végig rajta csüngött. A többiek is ki voltak akadva és nem értették a szitut, én hamar le is léptem. Haza kísért az exem egyik haverja, akivel még mindig jóban van. Ő mesélte el nekem, hogy a barátnőm mondta azt, hogy lefeküdtem azzal a sráccal és több hasonló sztorit is mesélt, ahol bekavart köztünk, sőt, azt is megtudtam, hogy az exem a szakításunk után, amikor elküldtem a barátnőmet a cuccaimért (merthát kimást🤦🏻‍♀️), írt egy levelet, hogy ő nem szeretné annyiban hagyni a dolgokat, de ha én nekem más kell, mert már nem szeretem akkor elfogadja azt. Nos én ezt a levelet nem kaptam meg, feltehetőleg a barátnőm jóvoltából.

Ma beszéltem vele, megkérdeztem tőle, hogy mégis mi ez az egész és azt mondta, hogy mindent értem tett, mert azt gondolta, hogy így jobb lesz nekem. A levelet mielőtt átjött felbontotta, elolvasta, majd kidobta. Aztán amikor felhoztam a témát, miszerint úgy tapadt az exemre, mint egy pióca, felháborodott és kifakadt, hogy ő gimi eleje óta szerelmes belé és végignézte a kapcsolatunkat, úgyhogy most ő jön (mintha valami játék lenne, egyszer te, egyszer én) és szerinte egyáltalán nem ér meg ez a dolog annyit, hogy veszekedjünk vagy, hogy rosszba legyünk, szimplán el kéne fogadjam a helyzetet, vagyis, hogy ők ketten össze fognak jönni.


2020. aug. 31. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus pepi, dráma a köbön.


Én mindenképp leülnék kettőjükkel hármasban, és megpróbálnám higgadtan végigbeszélni a dolgot. Itt főleg a barátnőd a ludas, de azért az exednek is jár a keksz, amiért egy szimpla pletyka miatt megy is bosszú-hadjáratot indítani (flörtöl előtted valaki mással) és nem veled beszéli meg, mint egy normális ember.

2020. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normál szakítás lett volna azért, mert nem volt jó nektek együtt, akkor azt mondanám, hogy legyenek boldogok. Viszont a leírásod alapján ő nagyon sokat tett azért, hogy titeket szétszedjen. Az ilyen nem barátnő. Én innentől teljesen megszakítanám vele a kapcsolatot. Ha akarsz valamit még az exedtől, és úgy érzed, lenne még esélyed nála, akkor megpróbálhatod tisztázni a téves információkat. Aztán majd elválik, hogy mi lesz. Ha annak ellenére a barátnőddel marad, vagy azt mondja nem hisz neked, ellenben elhitte a barátnőd minden meséjét, akkor jobb is így. Keress más párt magadnak. De lehet, még mindig téged szeret, és van esélyed nála. Akkor meg egy dobást megér.
2020. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Óvodai szerelem is számít, vagy csak az, amiből kapcsolat is lett?

Az első esetben teljesen semleges lenne számomra, a második esetben sajnálnám a lányt, mert az az exem megbízhatatlan tróger, szerencsére esetemben ez hamar kiderült.

2020. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne téma, ha valahogy összekerülne a barátnőm az exemmel, a szakítás óta eltelt vagy 16 év, semmilyen szinten nem érdekel az ex, az arcára is alig emlékszem. Viszont a te helyzeted teljesen más, egyértelműen megszakítanám a kapcsolatot ezzel az alja libával. Tök mindegy most mit mond, bebizonyította, hogy nem vagytok barátok, hogy teljes mértékben semmibe vesz téged, hogy soha nem számíthatsz rá és nem bízhatsz benne. Tök felesleges lenne erőltetni, szóba se állj vele.
2020. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ex mit szólt mindehhez? Hogy mégse feküdtél le, hogy kidobta a levelét... Elhiszi? A "barátnődbe"ennek ellenére továbbra is kezd beleesni, össze fognak jönni miután kiderült neki is az igazság és azt látja, hogy ez a lány mennyire akarja őt, mennyi mindent megtett érte?
2020. szept. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se barátnő az ilyen. Mindenképpen azt javasolnám, hogy hanyagold és keress magadnak más barátnőt. Olyan, mintha "sorban" állt volna az exed ért, hogy most ő következik és még tett is azért, hogy szétmenjetek. Ha, akarsz még az exedtől valamit, akkor beszélj vele.


Mesélj, majd hogy mi lett. ^^

2020. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek!

Végülis másnap írtam az exemnek, hogy beszélnünk kéne. Aznap találkoztunk is és azt mondta, hogy meglepte, hogy felkerestem és találkozni akarok vele. Végülis sikerült mindent megbeszélnünk, nyíltan és őszintén. Nagyon jól esett, hogy végre sikerült és nagyon jót tett mind a kettőnknek! Sok dolog még kiderült, sok-sok apró kis turpisság a kedves barátnőm részéről. Azt is elmondta, hogy mi volt ez a kavarás az ő részéről a barátnőmmel... nem feküdt le vele, még csak nem is smároltak, csak hagyta, had nyomuljon, merthogy attól én biztos kiakadok🙄 Megbeszéltük továbbá, hogyha bármit is szeretnénk egymástól a jövőben, akkor nyílt lapokkal játszunk, mindent megbeszélünk és elmondjuk, ami nem tetszik. Az elmúlt egy hétben tényleg nagyon sokat beszélgettünk és ma hivatalosan is újra összejöttünk :)

2020. szept. 7. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok nektek és ezúttal jobban figyeljetek egymásra és a "barátnődre" hogy miket fog kavarni. Nagyon sok boldogságot! ❤️
2020. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!