Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha túl félénk/vissz...

Mit tegyek ha túl félénk/visszahuzodó vagyok ??

Figyelt kérdés
és hát holnap lenne egy tali a haverom haverjával és nem tudo mit csináljak majd hogy kezdemenyézek vagy ne vagy beszéljek csak simán mert az is az egyik gondom hogy hogyha új emberekkel vagy egy társaságba kerülők akkor minidg full csöndbe vagyok. de amúgy a haverom haverja tök jó fej meg minden csak az a baj hogy ő és a haverom is nagyon nyitottak én meg nem :(-valaki igazábol abba segíthetne hogy hogyan nyíljak meg vagy hogy mindjam vagy hát hogy hogyan chilleljem le magamxdd

2020. szept. 2. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint a kérdező. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de mindenesettre én is kíváncsi lennék a tanácsokra, nekem is jól jönnének. 😅
2020. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent lassan egy het telt el eloszor a haverom haverjaval talalkoztam es utana valahogy hirtelen minden megváltozott es mostanaban olyan nyitott vagyok mint még soha. Az én tanácsom az az lenne hogy egyszerre csak egy emberrel talalkozz es ugy hogy rajtatok kivul meg vannak ott olyan emberek akiket ismersz aztan szepen lassan nyiltabb leszel. Vagy legalabb is nekm igy sikerult nyitotabnak lenni.
2020. szept. 7. 05:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt ki próbálom, köszönöm :)
2020. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!