Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is bosszantana, ha a...

Titeket is bosszantana, ha a barátotok rendszeresen nem venné fel vagy kinyomná a telefonját és utána küldene egy sms-t, hogy nem akar beszélni?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy velem ezt sűrűn megteszi és tegnap kiakadtam ezen. Én ugyanis mindig felvettem a telefont ha hívott, ha pedig nem volt nálam a telefonom, amint tudtam visszahívtam. Ezért is esik rosszul, hogy ő ezt nem így csinálja. Nem hívom fel gyakran, de jobban szeretek szóban beszélni vele, mint üzengetni neki. Elgondolkodtam azon is, hogy ez nem is igazi barátság, mert én a barátaimmal ilyet nem vagy csak nagyon indokolt esetben tennék meg.

2020. szept. 3. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jársz vele?Úgy a barátod? Akkor ez szörnyű.Munkaidőben keresed, akkor érthető hogy nem tud beszélni.Ha nem akkor keresed akkor jó nagy bunkóság a részéről.Ez azt is jelenti, hogy hatalmat gyakorol feletted.Ne hagyd.Ha most ezt csinálja, mi lesz később.Van más is ezen a bolygón, aki lenne a barátod és szeretne is.Eszébe se jutna ilyen mocsokság.
2020. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez azért van, mert nincs egyedül.Nem akarja, hogy halld a hangokat.Vagy fordítva.A barátnője előtt ciki lenne beszélni veled.Ébresztő.Tovább kell lépni.
2020. szept. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A spontan hivas zavarja, a visszahivas nem? Pedig az se akkor van, amikor akarja.


Lehet, hangulatember ennyire..kicsit azert csiszolhatna ezen...


Vagy csinal.valamit..neki ezt mondtad? Kérdezted?


Az elso kettonek javaslom vegigolvasni a teljes leirast

2020. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én csak annyit mondok, hogy mindig is utáltam telefonon beszélni. Nem tudom az okát, talán az introveltált énem miatt van ez, de rosszul vagyok, ha megcsörren a telefonom. Ezért is van lehalkítva mindig.


A másik problémám, hogy a családtagjaim mindig hallják mit beszélek. Nem tudok felszabadultan cseverészni, nem olyan a lakásunk, hogy csak elvonulok, és telefonálok.


Sokkal szívesebben beszélek chaten, vagy személyesen, csak telefonálnom ne kelljen... Sajnos ez van, rám is sokan haragudnak ezért. Aki ismer régebb óta az nem foglalkozik eme butasággal.

2020. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, majd ha találkoztok. Lehet, hogy olyan okot mond, amit elfogadhatónak találsz, például hogy dolgozik. De lehet, hogy olyat, amit nem találsz annak. Ebben az esetben vagy elviseled ezt a - számodra - problémás tulajdonságát, vagy befejezitek a barátságot.
2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Sikerült megbeszélnünk. Állásinterjúra készült, azért nem vette föl a telefont. Én reagáltam túl a dolgot, ezért bocsánatot kértem, és úgy néz ki, sikerült rendezni a kapcsolatot.
2020. szept. 3. 22:00
 7/7 anonim válasza:
48%
Az én barátnőm kezdte azt csinálni, hogy kinyomogatott, amikor egy nap 2x megcsinálta úgy , hogy utána nem hívott vissza, letiltottam mindenhol és soha többet nem beszéltünk és nem is fogok.
2020. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!