Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz a barátnőmnek drogériás...

Gáz a barátnőmnek drogériás parfümöt adni szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 ezer forint értékben gondoltam vásárolni Police, Tom Tailor vagy Replay parfümöt. Vagy rossz ötlet?
2020. szept. 3. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó barát vagy, en barátoknak ennyiert nem veszek
2020. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindketten a Rózsadombon laktok, akkor lehet hogy az, de normális emberek között egyáltalán nem.
2020. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2020. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha konkrétan tudod, hogy azt használ vagy arra vágyik, akkor nem. Gáz csak annyi benne, hogy parfümöt nem illik.
2020. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Én inkabb valaminélményt adnék neki, elvinném valahova különlegesebb helyre akár.


Az sokkalta jobban megmarad.

2020. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Pontozzatok le, nemrég volt egy kérdés, hogy a pasi randomra vett valamit a barátnőjének, az kettőt fújt, és nem tetszett neki. Senki nem fog olyan illatot hordani, amitől egész nap fáj a feje.
2020. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Miért nem illik parfümöt?

Én is szívesebben adnék élményt, de a korona miatt nagyjaból minden esemény kétséges, ami érdekelne minket.

2020. szept. 3. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Parfümöt én se ajánlom, mert mi van, ha nem tetszik neki az illat? Azt ő válassza ki, mivel ő hordja.

Ha szeret olvasni, akkor vegyél neki könyvet.

Vagy, ha mindenképpen parfümöt akarsz neki adni, akkor vidd el és ő válassza ki, te meg vedd meg neki.

2020. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Jeeee!!!


Lepontoztak 😂😂😂


Nyugodtan adj parfümöt ha szeretnél. :)


Megértem a jarvány miatti òvatossagod.


Mivel nem ismerlek titeket, nem tudom mi érdekel, csak javasoltam.

2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, mindenkit fel fogok. :) Igazából minden ajándékkal mellé lehet nyúlni, szerintem könyvet is nehéz választani, az én polcomon is van jópár, amit soha nem olvastam el, mert nem érdekel. Akkor már talán inkább egy parfüm.
2020. szept. 3. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!