Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mentsem ki a barátnőmet...

Hogyan mentsem ki a barátnőmet ebből a káros és szörnyű kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Barátnőm gyönyörű lány, nagyon okos, sosem hittem volna, hogy idáig süllyed.

Fél éve összejött egy alvilági figurával, aki teljesen bekorlátozza az életét. Nem bántja, állítása szerinte nagyon jól bánik vele, viszont már nem jön velünk ide-oda akkor sem, ha nincsenek együtt. Ha nincsenek együtt, otthon ül vagy átmegy a szüleihez. Pl. ma is inkább a nagyanyjával kertészkedik. Kérdeztem miért nem jön el velünk egyet koktélozni beülni a városba? Hát hogy az XY nem örülne neki mert neki nem tetsző emberek vannak itt bent az éjszakában meg nem kell állandóan futkozni, ő jobban elvan a családjával néha... Mindig ilyeneket mond. Barátnőmnek szerintem ez nem jó. Kinek lenne ez jó? Hiába hogy mindent megvesz neki meg azóta drága cuccai vannak. Szerintem ez túl nagy ár. Hogyan menthetném meg? Nagyon sok udvarlója volt, kaphatna normálisat...


2020. szept. 5. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Szóljak bele, még nem késtem el vele
Ne szóljak bele inkább
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

"Barátnőmnek szerintem ez nem jó."

Szerinted. Szerinte meg jó neki. Ne próbáld megmenteni attól aminek örül.

2020. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igy van, honnét tudod, mi jó neki........hm...


magadból indulsz ki, kinek mi jó...., mert neked ez nem felel meg, mert nem veled van...


ha olyan okos, mint irod, akkor tudja mitcsinál...


neki ez jött be...

2020. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy ez a barátnődnek nem jó, de lehet, hogy ő jól érzi magát azzal az illetővel.

Szerintem ne szólj bele addig! amíg a kapcsolatuk nem lesz nagyon toxicus, vagy valami olyan nagy baj nem történik.

2020. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert most nincs kivel lógnod, megmentősdit akarsz játszani, ha neked is lenne az életedbe egy komoly kapcsolat, ő sem nézné szivesen, hogy singli barátnőkkel mászkálj az éjszakába...érthető, ha megakar felelni, és nem éli a singlik életét koktélozgatva veled...
2020. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"miért nem jön el velünk egyet koktélozni?"


Mert a koktélozás az magyarul pasizást jelent nálatok.

Ha komoly kapcsolata van valakinek, akkor már nem veszélyezteti csak azért, mert a barátnőjének állandóan viszket...

2020. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

káros és szörnyű kapcsolat? ha már nem jön velünk ide-oda akkor sem, ha nincsenek együtt. /mellőzve vagy, ez a bajod/

ma is inkább a nagyanyjával kertészkedik..../nem majd veled pasizik együtt/ mikor van párja..


te igazán boldogtalan lehetsz...ha mások örömének nem tudsz örülni..


irigy vagy, mert bejött a barátnődnek az élet...

2020. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem így van. Ugyanis több barátnőnknek van párja. Valakinek férje is. És ugyanúgy jár velünk ide-oda. Persze ők normális dolgos férfiak, nem ilyen alvilági ürgék. Az övé meg az... tényleg az, nem kitalálom. Akkor meg mi van ha sakkban tartja, fenyegeti?
2020. szept. 5. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Akárhogy van, felnőtt ember a barátnőd, ha segítségre lesz szüksége, majd szól.
2020. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem.biztos hogy szól, ha baj van. Beszélgess vele a bántalmazó kapcsolatokról.
2020. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!