Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha valaki így bánt velem?

Figyelt kérdés

Volt egy jó barátom (vagy csak annak hittem), akivel egy-két évig tök jól el voltunk, de májusban elküldött melegebb éghajlatra egy ilyen "gecc hagyjál már" szöveggel, mert sok voltam. Hajlamos vagyok rá, néha nem érzékelem ha valakit idegelek. Visszaírtam neki, hogy "jó, természetesen csak én vagyok a sz*r, meg nem értem hogy miért egy ilyen beszólással kell elküldeni", erre meg azt írta hogy nem kell neki az önsajnálat. (Csak megjegyzem hogy ő meg minden buliban balhézik) Letiltottam ezek után. Ő egyetemre ment, én még gimis vagyok, de nincs sokkal messzebb tőlem.


Engem az zavar engem hogy oké, nem mindenki egyforma és nem lehet mindenkit szeretni, de hogy ő mindig az élősködő barmokkal lógott, minden buliban balhézott, mindenkinek beszól (és nem csak nekem), utána meg folyton bocsánatot kért hogy tudjon cigizni. Vagyis azért tiltottam le, mert mert rohadtul elegem volt a jampiságaiból, mert amúgy saját magán kívül nem érdekli semmi és nem csak velem volt ilyen. Tény hogy azért igaz az önsajnáltatós része, néha nagyon lemegy a kedvem (mondjuk párszor azért is csináltam hogy ne érezze magát egyedül), de nem értem hogy miért pont ő szólt be egy ilyen stílussal. Más is el tudta mondani a velem kapcsolatos problémákat, tudtam változtatni magamon, akkor miért nem lehet szépen elmondani hogy "bocsi, de sok vagy", és én is szépen elmondtam neki azt, amikor egy buliban összevesztünk és másnap bocsánatot kért, akkor is elmondtam hogy fejezze ezt be, mert rossz vége lesz és sok ha mindenkibe beleköt, és ne csodálkozzon ha valaki le áll vele verekedni.


Írjátok le nyugodtan a véleményeteket, még akkor is ha nem értünk feltétlen egyet, csak azért legyen némi kultúra. 18/f



2020. szept. 5. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagytok barátok, ha szar a kedvetek segítetek a másiknak, meghallgatjátok egymás bajait, és megbeszélitek a nézeteltéréseiteket (nyilván ezen kívül még rengeteg dolog miatt) de a leírást olvasva ezek közül szinte egyik se teljesüt a ti "barátságotokban". Szerintem jobb is így, mert teljesen mások az igényeitek. l5L
2020. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezt a témát.barátok már nem lesztek.
2020. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mondják sokan mindenre azt, hogy önsajnálat?
2020. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!