Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a legjobb barátnőm elhanyagol egy olyan fiú miatt aki 1 nap után szakított velem?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm összejött a fiúval. Tudtukra adtam normálisan hogy nekem ez kellemetlen, de a fiút nem zavarja. Örülök hogy boldog a barátnőm de már nem keres és nem ír vissza és ez nagyon rosszul esik. A fiú végül legjobb barátom lett a szakítás után. Tudom hogy az esetek 98% ában nincs fiú-lány barátság.

2020. szept. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy is, hogy normális, vagy nem, mert ez van. Csak annyit tehetsz, hogy tudomásul veszed, amennyire tudod tartod vele a kapcsolatot. Ilyenkor természetes, hogy inkább a párjával van.
2020. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De van fiú-lány barátság, nem is értem miért ne lenne. Ez is az bizonyítja, hogy nem bolondul meg az egész világ, és nem jön össze mindenki mindenkivel. Az ilyen tini sztereotípiákat el kéne már felejteni. Viszont ti nem lehetettek legjobb barátok a fiúval, ha zavar az, hogy a barátnőddel összejöttek, mert akkor még mindig érzel iránta valamit. És úgy látszik, hogy akit a legjobb barátnődnek tartasz, annak nem is vagy annyira fontos. Te már bizony csak gyertyatartónak kellenél oda.
2020. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem abban "sántikál" a fiú, hogy TISZTESSÉGTELEN MÓDON visszakéredzkedik hozzád...


Ne hagyd, hogy ESETLEG JÁTSSZON VELED!!!

2020. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!