Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (Barátság ügyek)

Figyelt kérdés

Szóval, van két legjobb barátnőm akiket egymástól függetlenül ismerek. Az egyikőjük az osztalytársam (ő lesz 'X') a másikójukat pedig úgy ismertem meg hogy a szüleink jó barátok. (Ő legyen 'Y')

Na szóval , az van hogy nekem kimondva Y a legjobb barátnőm és többet köszönhetek neki mint Xnek. Viszont valamiért az van hogy Xet jobban szeretem. Ezt úgy értem hamondjuk lehetőségem lenne találkozni az egyikükkel mondjuk hétvegén; akkor rögtön Xnek szólok elöszőr.

X miatt már többször sírtam, mert neha nem értem azokat amiket csinál, volt olyan h én beteg voltam és otthon voltam és azt írta hogy nagyon sok minden történt aznap és akkor megkérdeztem hogy, felhívsz? vagy elmeséled? erre ő azt irta hogy hazit kell írnia, de ez azért volt érdekes mert kb 1kor vegzett aznap a suliban és addig nem is irt pedig tudta hogy otthon unom magam.

Szoval ez elég gyerekes dolognak tűnik de volt olyan nyaron , gogy megkérdeztem hogy mondjuk talizunk-e erre csak azt irta hogy egész nyáron nem jó neki. Akkor kérdeztem hogy legalább ha visszajön a szeptember akkor újra sokat tudunk majd talalkozni e , de csak azt írta hogy tanulnia kell majd meg edz.. ésakkor kérdeztem hogy ,,akkor többet ne is kérdezzem hogy találkozunk e mert nem érsz rá?" És erre csak azt irta vissza hogy "kb". És utana kb egy hetig nem is beszéltünk.

De aztán elkezdődött a suli és olyan jó fej volt és kedves. (Sulin kivül is sokat talalkoztunk) egy igazi legjobb barátnő. Viszont tudom hogy Y egész idő alatt velem volt, nem volt velem bunko sesemmi ilyesmi , de valahogy mégis, összeszűkült gyomorral de mégis, én azt mondanám hogy nekem X a legjobb barátnőm...


Vélemény?🥺



2020. szept. 9. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon levágós. Olvasd el te amit leírtál még egyszer. Csak a suliban akar veled jóban lenni szerintem, mert lehet akkor egyedül lenne ha te nem lennél? A sulin kívül vannak neki más barátai. Lehet hogy csak te gondolod úgy hogy legjobb barátnők vagytok?! Amúgy kérdezd meg tőle, hogy a nyáron miért rázott le téged.
2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arról az oldalról tekintsd a dolgot, hogy ki az, aki mindig segített, akire mindig lehetett számítani és aki mindig meghallgatott, ha problémád volt és ő is számíthatott rád. Teljesen átérzem ezt a helyzetet, én is átéltem. Én a saját példámból kiindulva arra jöttem rá, hogy hiába csalódsz egy emberben, még mindig szeretni fogod és szerintem ez egy idő után elveszi az önbizalmad és mindenért magadat fogod hibáztatni. Az ilyen ember, tapasztalatból mondom, hogy nem igaz barátnőm akivel nem kell foglalkozni. Tudom, hogy nehéz, de ott lesz neked y, akire eddig bármiben számíthattál és tudd, hogy nem leszel sosem egyedül. További szép estét!
2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vantel ***** válasza:
Nincs vélemény.
2020. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most én felsoroltam Xnéhany rossz tujaldonsagat, de lehet h kicsit túloztam. Igazából azt mondta nyáron azért nem ért rá mert edzett. (Ő versenyszerűen sportol, és nyáron napi 2edzese van minden nap) ami amúgy teljesen érthető hogy akkor, annyira nem ért rá. Igazából sulin kívűl is sokat beszélünk , és találkozunk, hiába köt le a tanulás minket.

Vannak más baratai is, egyikőjüket nevezte már "legjobb barátjának" de engem is. De úgyis az a 'legjobb barátnő akiről azt érzed nem feltetken az aki kimondja

2020. szept. 10. 08:16
 5/6 A kérdező kommentje:
*feltétlen
2020. szept. 10. 08:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A 'legjobb barátja' nem osztalytársunk
2020. szept. 10. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!