Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, hogy a barátnőm...

Úgy érzem, hogy a barátnőm kezd kissé ri*banc lenni, én gondolom túl vagy mások is így látják?

Figyelt kérdés

Évek óta barátnők vagyunk, régen is pasifaló volt, már egész fiatalon kezdte. Van egy 2,5 éves kapcsolata, de ahogy ő szokta mondani már nem szerelmes belé és nem is szereti, kizárólag a megszokás miatt van vele együtt (a pasi mindenhova elviszi, mindent megvesz neki, a nyáron is több százezret költött rá, a csaj persze ritkán fizet). A barátnőm meg folyamatosan pasikat néz, flörtöl, keletteti magát, és volt olyan is, amikor majdnem megcsókolt egy srácot. Még az unokatestvéremmel is flörtölgetett pár hete, akkor azt hittem elhányom magam.

Kezd elegem lenni a viselkedéséből, néha annyira beolvasnák neki.


2020. szept. 9. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy feltűnési viszketegségben szenved, mindig ő akar a középpontban lenni. Néha tudomást sem vesz rólam, kihasznál.
2020. szept. 9. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Beolvashatsz neki, de nem hiszem, hogy az ilyen embert meghatja.

Röviden, tényleg jól látod, de én inkább a barátját sajnálom, én a helyedben megpróbálnék beszélni a fejével.

2020. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lep meg amit az #1 kommentben írsz. Aki másnak rossznak tesz, neked is fog. Meddig leszel még ennek a barátja? Lelépnék mielőtt valami katasztrófa történik.

Sejtem, hogy egy nem túl szép lányról lehet szó azok alapján amiket írsz róla és elég igénytelennek is tűnik, gondok vannak a fejében. A kapcsolata nem a te dolgod, szépen lépj tovább és keress más barátokat.

2020. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem veszitesz sztem ha beolvasol neki, a viselkedese utan megerdemelne. Ha pedig meg o sertodik be es emiatt osszeveszik veled, majd idovel mikor mar mindenkit elmart maga mellol ugyis rajonbhogy neked volt igazad, jot akartal neki es akkor majd elnezesedert fog esedezni.


Ribis korszakat eli, majd idovel kinovi.


De a baratjat sem artana kihozni az erdobol, plane ha szegeny srac tenyleg ennyire a feneke ala tesz mindent.

2020. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy tipikus aranyásó kis ribi, viszont én azt nem értem hogy miért hívod a barátnődnek. Látszik abból ahogy írsz róla, hogy valójában utálod és irritál.
2020. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Minél hamarabb megtanulod hogy nincs beleszolasod mások viselkedésébe, és nem a te dolgod megnevelni a körülötted élő nőket, annál jobb.

Ha nem tetszik a viselkedése, keresel mást.

2020. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nyúld le a pasiját, te majd megbecsülöd, ha száz ezret költ rád, nem úgy mint az a pióca.
2020. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért ragaszkodsz a kis k/rvához?

Nyilván nem őszinte barátság ez. Építsd le és kész.

2020. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!