Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már rá példa hogy általán...

Volt már rá példa hogy általános iskolás barátságok megmaradtak lanyoknál?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk két lánynak sikerül ugyan abba a gimibe kerülnie, és ha nem.. megmaradnak ezek a barátsagok?

Azert ugy kérdeztem hogy a lanyoknál mert a fiuknál ez tök más helyzet.

Mert tudom hogy kevés barátság maradt meg így, de vajon volt olyan amikor még 40évesen is marátok maradtak?



2020. szept. 10. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak 31 vagyok, de van barátnőm,aki általánosban a legjobb volt. Annyi persze, hogy műszak meg gyerek mellett ritkán találkozunk, de a barátság megmaradt.
2020. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is. :) Általános iskola alsó osztályában voltunk barátnők, aztán ő átment másik suliba, de középiskolában újból jóban lettünk.

Sőt, olyan is van, akivel óvoda óta jóban vagyunk, igaz ritkán látjuk egymást, de a jó viszony megmaradt.

2020. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ovis barátnőm is megmaradt. :)

Általánosba is együtt jártunk, aztán ők elmentek külföldre 4 évre, tehát a gimi kimaradt. Egyetemre is más szakra járt, de a barátság maradt.


56N

2020. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két barátnőm van egyikkel első óta másikkal ötödik óta vagyunk legjobb barátnők.:)

Más gimibe jártunk mindhárman mégis megmaradt a barátság.

Amióta dolgozunk és családunk van, kevesebbet találkozunk de online vagy telefonon minden nap beszélünk.

2020. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátonőm általános óta megvan, gimibe is együtt voltunk. Az ország másik végén lakom, de ha hazamegyek mindig találkozunk. 20+ éves barátságról van szó.
2020. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 21 éves és ovi óta ugyanaz a két lány a legjobb barátnőm. Ovi után osztálytársak voltunk általánosban, gimiben pedig én már másik osztályba jártam tőlük külön, de egy intézményben. Ketten egy egyetemen tanultunk tovább más szakon, a másik lány pedig egy másik városban van másik egyetemen. Napi szinten szoktunk csetelni/telefonálni/videócsevegni. A személyes találkozásokat már picit nehezebb megoldani, de azért igyekszünk legalább havi 1x összejönni vagy szervezünk valami közös programot. Tök jó a kapcsoltunk, kb. ők jutnak először eszembe, ha valamit meg szeretnék osztani valakivel és igazából bármit meg is tudunk beszélni egymással. Soha nem is veszekedtünk, nem voltak sértődések, féltékenység stb. és mindig számíthatunk is a másikra, ami lányok között talán kifejezetten ritka is. Nem tudom, hogy ez majd hogyan alakul a jövőben, de bízom benne, hogy nem fog változni.
2020. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen! Bölcsiben ismerkedtünk meg, egy óviba, és általánosba jártunk, gimiben már máshová, de attól még jó barátnők maradtunk. Most vagyunk 22 évesek.
2020. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsöde óta 🙂? Azt hittem higy az én általános iskolai barátnőm ritkaság de úgy látom nem annyira. Nálunk 30+ éve tart, bár most már ritkábban találkozunk.
2020. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!