Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok barátom van, de nem...

Sok barátom van, de nem tartozom sehova. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az iskolából szinte mindenkit ismerek személyesen, és az ismerkedéssel nincs is gond, sőt. Többen mondták már, hogy milyen jó, hogy ilyen könnyen tudok kapcsolatot teremteni, bárkivel. Viszont nem tartozom sehova sem. Úgy értem, az osztályon belül is vannak azok a klikkek, és már kb. az összesben voltam, de egyik sem fogadott be igazán. Mindig is a fiúkkal voltam lány létemre, de túl gyerekesnek éreztem azt a csoportot, így vándoroltam egy másikba. Ott nem éreztem jól magam, így jött a harmadik, stb. stb. Most van egy klikk aminek én is tagja vagyok, de amikor láttam, hogy elmentek bulizni pl, vagy suli után programot csinálnak, és én még csak nem is tudtam róla, akkor egy kicsit elárulva éreztem magam. Meg amikor random otthagynak a folyosón vagy meg sem várnak. :/ Más osztályokban is próbálkoztam, de úgy vettem észre, hogy már mindenkinek megvan a saját masszív baráti társasága, ahova nem szivesen engednek be új tagokat. Olyan, mintha elkéstem volna vele. Próbálok beilleszkedni, meg odafigyelni rájuk, de vagy rám se hederítenek, vagy otthagynak, vagy valóban azt hiszem, hogy befogadtak, e aztán el sem hívnak sehova sem. Valószínűleg - sőt biztosan - én rontottam el valamit, pedig úgy érzem, hogy mindent megteszek. Nem mondhatni, hogy antiszociális vagyok, folyton emberekkel vagyok körülvéve, de csak 1-2 emberrel, aztán ha van dolguk és tovább állnak, akkor megyek máshoz, de egynél sem tudok ottmaradni. Mondják mindig, hogy annyira szeretik, hogy optimista vagyok, meg ilyen mosolygós és mindig vidám - amit amúgy én észre sem vettem amikor még nem mondták -, tehát nem hiszem, hogy rossz kisugárzásom lenne, ami miatt elmennének tőlem.

Nem szeretem a bulikat, nem járok el sehova, edzőterembe vagy akármi, mert nincs időm rá családi okok és a tanulás miatt. A helyi városi könyvtárba szoktam járni mert szeretek olvasni, de ott is csak bácsik meg nénik vannak. Interneten nem ismerkedem, mert csomószor megjártam már. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy mit láttok, amit rosszul csinálok?



2020. szept. 10. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem is ilyen volt a kozepsuli... Mindig ide oda csapodtam, ha ők nem hívnak el akkor te hívd el őket valahová. Idővel majd ki alakul ne stresszelj rá ennyire. :)
2020. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
idővel biztosan lesz társaságod. :D
2020. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!