Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ennyiért meg...

Szerintetek ennyiért meg sértődött? Nagyon abszurd dolog de muszáj meg kérdezzem mert nem tudom hova tenni. Egy napja nem nézi meg a barátnőm amit írtam neki pedig volt online facen és még posztolt is. Sose csinált előtte ilyet.

Figyelt kérdés
Avonozik a lány és beszéltünk a minap róla hogy mik vannak a katalógusba s miket rendelt. Erre azt találtam mondani hogy mindenuk van csak épp teafa olaj nem. Szóval én ezt úgy értettem hogy minden van a katalógusban csak az nem amit én használok gyakran, mert akkor onnan rendelnem inkább. Gondolok arra hogy ő arra gondolt h lenezem és okoskodok amiért neki nincs otthon teafa olaja hanem csak ilyen avonos cucca. Szóval kb h én magam tartom a legjobbnak s én tudom hogy mi a jó az meg neki pont nincsen. Ezután erre egy szót sem szólt, volt kB 10 mp kínos csend aztán elterelte a témát egy olyan dologra amit előtte már meg beszéltünk. Nagyon abszurd hülyeség amit le írtam itt, szerintetek lehetséges h ennyire be rágott??mert azóta fura.

2020. szept. 11. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vicces egy ilyen semmin ket jo barat kozt megsertodni.


En a baratnommel ezt a beszelgetest tovabb vittuk volna es ha nem errunk eggyet akkor nem ertunk egyett, ugy marad vagy viccet csinalunk egymasbol. De az hogy szonelkul megsertodik... max olyannal fordulna elo akit nem ismerek...

2020. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Nők...

Ha ilyenen megsértődött, elég hisztis ember lehet. Én egy percet nem pazarolnék rá, ír ha akar.

2020. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi miatt ignorál, furán viselkedik, az annyit is ér.

Még tegyél egy próbát hogy megbeszéljétek, de ha nem jön össze, akkor legyél partner benne hogy szépen lassan leéüpjön ez a kapcsolat.

2020. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!