Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon megharagudott?

Szerintetek nagyon megharagudott?

Figyelt kérdés
Egyik nap mentem át a barátnémhoz és ahogy léptem bé a kapun a fogantyu leesett, a kapu a kezembe maratt. Kiátanék bé a barátnémnak hogy micsinájjak ezzel de az ura jött ki és azt monta nekem hogy "hé azé a kaput nem ke bé hozni a házba". Én montam "bocsánat" azzal haza akartam meni nehogy zavarjak többet. Ép fordútam vona bé a sarkon amikor a barátném ura kiabáta utánam hogy "most hova mész?". Én ugy megszégyetem magam hogy többet nem mertem arra meni. Azota se beszétem a barátnémal. Szerintetek mérgesek rám?
2020. szept. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Edit, te vagy az?
2020. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mien Edit? Engem Pirinek hínak.
2020. szept. 11. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Amúgy meg miért lenne gáz, azért maradt a kezedbe mert szarul volt megcsinálva, ő bajuk nem a tiéd.
2020. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nincs is miért. Ilyen esetben röhögni lehet és együtt ránézni hirtelen, hogy miért jött le.

Ezek szerint lányként nyilván nem tudod, hogy meg lehet csinálni kb. 5 mp alatt egy csavarhúzóval. Nem is értem, mi a bajod ezzel az esettel... nem hiába szóltak utánad, hogy hova mész. Mintha valami bajt csináltál volna :)

2020. szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!