Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális a legjobb barátom...

Normális a legjobb barátom viselkedése?

Figyelt kérdés
Azt kéri hogy vesszek össze az egyik barátommal akit ő gyűlöl. Zavarja hogy vele is eljárok szórakozni. Választás elé akar tenni hogy vagy ő vagy a másik haverom. Azt akarja hogy összevesszek vele. Én ezt nem tudom megtenni mert nincs rá okom, meg mert ő is ugyanúgy jó barátom.Attól független hogy legjobb barátom, hatalmasat csalódtam benne. A másik meg az hogy ez szerintem egy totál hülye gondolkodás. Nem fogom megengedni hogy hülyét csináljon belőlem. Meg nehogy már ő mondja meg kivel haverkodhatok és kivel nem. Megszegtem a kérését és most azt mondta hogy befejeztük örökre. Mit gondoltok?
2020. szept. 13. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy maximálisan igazad van! Állj is ki emellett, és légy büszke magadra!
2020. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy féltékeny. Ha fontos számodra a barátságotok, akkor megpróbálhatod neki elmondani, hogy ő attól még ugyanúgy fontos neked, hogy te mással is barátkozol, és nem veszi át senki a helyét.
2020. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az a baja hogy mással is barátkozom hanem az hogy az ellenségével
2020. szept. 13. 01:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért gyűlöli?
2020. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hülyeség miatt, állitólag mert sértegették egynást, de jobban ilyen apróságok.
2020. szept. 13. 01:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy a ti kettőtok kapcsolatát nem befolyásolja hogy te jóban maradsz a másikkal. Hiszen neked semmi közöd az ő ugyukhoz. Ha ehhez még nem elég érett a legjobb barátod, akkor hadd menjen, engedd el. Ez kb óvodai szint.
2020. szept. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor hadd menjen
2020. szept. 13. 01:48
 8/12 A kérdező kommentje:
Rengeteget magyaráztam neki, de nem ér semmit ő hajtja az övét
2020. szept. 13. 01:49
 9/12 A kérdező kommentje:
És amikor mindketten jelen lennének egy nagyobb társaságban, akkor el se jön és elvárja hogy menjek vele inkább kettesben, az az 1 ember miatt. Ha meg nem megyek vele akkor meg így megharagszik. Úgy viselkedik mintha házaspár lennék.. Nagyon gyerekes
2020. szept. 13. 01:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Kit ismersz régebben?
2020. szept. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!