Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem fura,hogy csak ilyen...

Nem fura,hogy csak ilyen ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel az évben még csak egyszer találkoztunk. Pedig nem lakunk egymástól messze. (kb 1 óra hossza) Mindketten dolgozunk neki van barátja. Oké megértem, hogy inkább a barátjával van de azt nem hiszem el, hogy velem 2 havonta 1x nem tudna találkozni. Tavaly mondtam neki, hogy gyakrabban találkozzunk ebben az évben de semmi nem jött össze. Mindig írja, hogy mennyire hiányzom neki de ezek után nem hiszem el. Ha annyira hiányoznék neki akkor legalább 2 havonta találkoznánk.


28/N


2020. szept. 13. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvan neki ott a társasága, nem tart igényt rád. Sajnálom. Velem is volt ilyen.
2020. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, megvan a saját társasága valószínüleg. El kell fogadni hogy nem jut rád annyi ideje vagy le kell zárni a barátságot teljesen.
2020. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek arra van ideje, amire szán. Rád nem szán időt, van jobb dolga, tehát kb. semmit se ér az, amít leír. Az ilyet el kell engedni.
2020. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az van amit fentebb írnak, nem vagy fontos számára.


Hozzá kell tenni, ez nem "bűn". Mindenkinek akad ilyen ember az életébe, akivel elvan de nem annyira, hogy időt is szánjon rá.


Ezek azok a kapcsolatok amit valamiért egyik fél sem akar elengedni, pedig azt kellene.

2020. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden előttem szólóval egyetértek és sajnos velem is fordult már elő ilyen.. Mindig mondogatta, hogy "jajj, de hiányzol" meg "annyira jó lenne már találkozni", de amikor végre lett volna rá idő, mindig kaptam a kifogásokat. Az ilyen helyzetekben nem érnek semmit se a szavak szinte.

Két megoldás közül az egyik, hogy megszokod, míg a másik, hogy lezárjátok ezt a barátságot.

2020. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!