Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan keressek magamnak...

Hogyan keressek magamnak legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lassan 21, utoljára általános alsóban volt legjobb barátnőm...

2020. szept. 16. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az olyan, mint egy elhagyott tízezres, nem lehet keresni, csak találni.
2020. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Az első nagyon jól megmondta.


Ilyet egyszerűen nem lehet keresni. Ha nem vagy antiszoc,hanem nyitott,vidám ember,akkor találni fogsz. Lehet,hogy már holnap találsz egy BFF-et,de lehet,hogy csak 3 év múlva,de találni fogsz.

Csak ne törd ezen a fejedet,ne feszülj rá erre.

2020. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de ha szeretnél egy jóképű, sportos, értelmes, humoros fiúbarátot akkor dobj egy privit. ;)
2020. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Jaj ez a kaszanova👀👀👀👀👀👀👀👀👀

Amúgy itt vagyok, bolond vagyok, leszek a barátod❤️❤️

2020. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Veled vagy nem foglalkozik eleget a párod, vagy csak kétségbeesetten keresed a "lelkitársad". :D
2020. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Vagy csak nem tetszik a túláradó energiám❤️

Azért szerintem ne ítélkezz két mondatból, 'Herkules'.

2020. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
A túláradó energiád xD Van önbizalmad az biztos. Nem áll szándékomban neten ismerkedni, főleg nem itt. Egyszerűen csak kíváncsi voltam ráharap e véletlen valaki az olcsó csalira, és szerencsém volt. Egyébként ilyen energiával elriasztod a férfiak többségét azt remélem tudod. Persze aki határozott, erős személyiség az nyílván megbírkózna veled. Privátot nem írok vissza mert kicsit árulkodó a nevem, még a végén kiderül hogy talán ismerjük egymást. ;)
2020. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Talán meglep, de..van barátom, kedves anon és nekem úgy tűnt jól elvan az 'önbizalmammal';) A tanácsoddal élve ezért sem áll szándékomban otthagyni,mert még a végén minden más férfi sírva menekülne el előlem:/

Ez most lehet összetöri a rózsaszín üveget a fejed körül, de szerintem itt bárki lehet csodálatos,cuki ember, így aki szimpatikus, annak írok🤷🏼

Először viccesnek tűntélxD de remélem sikerrel járt a társadalmi kutatásod❤️

2020. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Nem áll szándékodban otthagyni, de azért titokban keresed a jobb férfit aki több értéket vihet az életedbe. Gondolom a "joképű, sportos, értelmes, humoros" tulajdonságok felkeltették az érdeklődésed és úgy voltál vele, teszel egy próbát. Ha megtaláltad volna a képzeletedben lévő lelkitársad akkor nem írogatnál idegen férfiaknak. Vagy csak szükséged van a figyelemre, és a törődésre. Tisztában vagyok a női természet működésével, szóval nekem hiába jösz a kifogásaiddal. Nem véletlen mondják hogy egy nőnek mindig a tetteit vedd figyelembe, és ne a szavait.
2020. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Egyébként mondták már hogy jó a humorom, köszönöm.
2020. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!