Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül, akinek nincs igaz barátja?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt tíz évben csalódások sorozata ért engem. Barátok, barátnők hagytak el. Aki egy hónapja még azt mondta, mikor bajban volt, hogy "milyen jó hogy vagyok neki", mikor a helyzete rendeződött ,már szóba se áll velem. Az az ember, aki azt mondja én vagyok a legjobb barátja, fel se veszi a telefont ha hívom, és vissza se hív. A másik barátnak hitt személy telefonja állandóan ki van kapcsolva. Őszintén szólva olyan "barátaim" vannak, hogy felőlük fel is dobhatnám a talpamat, legfeljebb a hírekből értesülnének róla. És nem tudom mit rontottam el. Volt akinek bútort szereltem, volt akit álláshoz juttattam, volt akit ingyen fuvaroztam amikor szüksége volt rá. És most itt állok egymagam.

2020. szept. 20. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem van igaz baràtom fiú baràtom màrmint fiú vagyok de nem szerelem amit èrzek irànta . Sok ève ismerjük egymàst meg ilyenek. Ennyi
2020. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyan ismerőseim, akiknek nincsenek barátaik, nem vagy egyedül. De milyen barátok voltak ezek az illetők? Valamikor még eljártatok közösen szórakozni és kölcsönösen áthívtátok egymást időközönként? Mert, ha nem, akkor sosem voltak ezek barátságok, csak szimplán kihasználtak, illetve, ha nem így volt, akkor te sem vagy/voltál tisztába vele, honnan kezdődik egy barátság. Ha valakit, csak akkor és addig keresek, amíg kell nekem valami, akkor az az illető nem a barátom.

Ha pedig volt időszak, amikor teljesen jól működő, sok minőségi időt tartalmazó barátság volt, akkor érezned kell, hogy mikor, hol és min csúszott meg a dolog.

Nekem is volt egy olyan valóban jó barátságom, ami véget ért, de én egészen pontosan tudom, hol volt az első jele annak, hogy ez már köztünk nem igaz barátság.

Mindenki megy a maga útján, és van, hogy hosszú ideig egy fele vezet az utunk, de eljön az is, mikor már másfele kanyarodnak az útjaink.

2020. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nevezik kihasználásnak. Te és én pedig annyiban különbözünk, hogy én nem hagyom, te hagyod. De ugyanabban a cipőben járunk. Szóval, igen.. van még hozzád hasonló ember
2020. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, de nem is vágyok rá.
2020. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt 3 igaz barátom. 2 elköltözött pár éve külföldre, eltávolodtunk miatta. Utolsó igaz barátom pedig egy lány volt, de sok badarság miatt, főleg nekem köszönhetően elrontottam a kapcsolatunkat. Sokszor volt bajba, rossz helyzetbe amibe minden áron próbáltam segíteni neki, erőszakos voltam vele, aminek hála, habár közös megállapodáson de szétváltak az útjaink. Azóta is egymagam vagyok barátok nélkül :) 25/F
2020. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen van 22F
2020. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sincsenek barátaim. 30/F
2020. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2020. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pest megyében, Pécelen.
2020. szept. 21. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2020. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!