Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról és mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés
Nyelvszakra járok, és van egy barátom aki egyébként történelem tanár akar lenni. Minden találkozón felveti hogy legyek tanár ami nem lehetek és nem is akarok (tanár szak kéne és a fizuval semmire sem megyek), ha mondom hogy nem lehetek közli hogy más országban lehetek így is tanár, és ezerszer elmondom hogy nem is érdekel, közli hogy próbáljam ki. Tudjátok, az a típus aki jobban tudja mi jó nekem mint saját magam. (vagy csak süket :)) Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon szegény család első diplomása, bizonyára ez a szakma még érték neki vagy kitörés a szegénységből. Bocsi ha hosszú de mi lenne tőlem a helyes reakció?

2020. szept. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen eröltetésekre altalaban csak csendben bologatok: aha lehet jo ötlet, aham igazad van, stb

Aztan csinalok mindent tovabb ugy, ahogy nekem jo.

Utolag valahogy nem ellenörizgetnek nem kérnek szàmon.

Ha mégis, hogy miert nem jelentkeztél stb, hàt nem is tudom, el is felejtettem, bla bla.mintha vmi bizonytalan jellem lennék

2020. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*soha nem kezdek ellenérvelni, vagy vitàzni olyanokkal akik csak a magukat fujjàk.
2020. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! :)
2020. szept. 21. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket végighallgatom rá bólintok utána meg azt teszem amit akarok mert az ilyen típusú embereket úgyse lehet észérvekkel meg győzni csak fúják a magukét.
2020. szept. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!