Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akar mindig kibékülni?

Miért akar mindig kibékülni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Egyszer összevesztem vele, a hátam mögött nem mondott túl szépeket rólam, és nem is igazakat. Ignoráltam, de próbált közeledni. Bocsánatot nem kért, mert nem értette meg mi a baj, letagadta az áskálódásait. Én nem békültem ki vele igazából, inkább azt mondanám szóba álltam vele. Aztán rövid időn belül megint belém rúgott. Pontosabban egy szerettemmel akart összeveszíteni. Most kerülöm, csak ha nagyon muszáj, akkor szólok hozzá. Mert egy helyen dolgozunk.

De próbál jópofizni, kedveskedni, úgy csinál, mintha mi sem történt volna. Fogalma sincs, miket követett el, meg sem értette, amikor elmondtam neki.

Én csak azt nem értem, miért akar barátkozni velem? Miért nem érti meg, hogy én látni sem akarom legszívesebben.


2020. szept. 21. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy milyen előnye van neki abból, hogy jóban van veled, miért próbálkozik ennyire és ha meg annyira fontos, miért köt beléd. Ha azt mondja nem érti, akkor megkérdezem miért ő mit ért. Beszéld meg vele, mondd meg téged ez érdekel, amíg ezt nem tudod biztos nem leszel vele jóban, mert nem bírod megérteni a viselkedését. Figyelj jóban nem vagytok már, ő belédkötött, legrosszabb esetben megsértődik rád, ami gondolom nem zavarna.
2020. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!