Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mindig csak én érdeklődöm,...

Ha mindig csak én érdeklődöm, akkor ne gondoljak többet ebbe a “kapcsolatba”?

Figyelt kérdés

Tetszik valaki, de szerintem ez csak részemről vonzalom. El tudunk beszélgetni, ha arról van szó, de mindig én keresem a társaságát. Írok neki, tanácsot kérek tőle, próbálok neki megnyílni, de nyilvánvalóan ő erre nem fogékony. Ha írok neki, akkor több mondatot írok le egyszerre, ő órákkal később válaszol, pár sort. Munkatársam, idősebb nálam. Sokszor próbálok neki kedvezni, segíteni neki, amiben csak tudok. Nem akarom, hogy észrevegye tetszik nekem, ugyanakkor nehéz megállni, hogy ne írjak neki, ne hívjam fel valami mondvacsinált munkaüggyel kapcsolatban.

Hogyan lehet ezen javítani? Már úgyis bohócot csináltam magamból sajnos.


2020. szept. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen nyíló személy, ismerős a szitu. Érdemes megtudnod, érdemes-e felé közeledned, nincs-e társa-párja? Nem biztos, hogy a kései válasz az érdektelenség miatt lenne. Sokszor segítesz neki, kedvezni neki: neki erre igénye van?
2020. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy nem akar semmit. Ha nem kezdeményez, nem ír, nem hív téged, röviden válaszol az üzeneteidre, akkor erősen kétlem, hogy tetszenél neki.
2020. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!