Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egyszer egy csodaszép...

Volt egyszer egy csodaszép lány. Miért gondolok rá ma is?

Figyelt kérdés
Lassan 25 éve annak ami történt. Akkor fiatalok és felénkek voltunk. Sokszor láttam a házunk mellett biciklizett el, de már az első alkalommal csodálatosnak gondoltam. Nemsokára meg is ismerkedtünk, ahogy a bandából mindenki is megismerkedett vele. De nem járt egyikünkel sem. Valójában csak az idő telt el. Nemrég eszembejutott mi is lehet vele. Én azóta elköltöztem, családot alapítottam. Kiderült hogy ő szabadon élt azóta is, de egy éve van egy párja. Facebookon a képeit nézve azt vettem észre hogy mintha időutaznék. Semmit sem változott, ugyanolyan távoli és gyönyörű. Aztán tegnap vele álmodtam. Ugyanolyan plátói álom volt, mint az eddigi viszonyunk. Ami biztos hogy nagyon mély nyomot hagyott bennem.
2020. szept. 21. 20:40
 1/9 Thispain ***** válasza:
100%
Nyilván a csodálatossága miatt gondolom.
2020. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez eleg gáz egy csalados embertol.
2020. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de ez nem teljesen normális dolog...
2020. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted a feleséged ennek örülne? Vagy ez nem számít?
2020. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazi gyakorikérdésekes hozzáállás, hogy válasz helyett a kérdező vagy a kérdése fikázása megy. Elég gáz ez a hozzászólóktól, és egyáltalán nem normális dolog. Képzeljétek csak el a következő szitut:

Covid helyzet, maszk mindenkin, odamegy hozzád (biztonságos távolságban megállva) egy férfi, felül öltöny, nyakkendő, alul pizsama, és megkérdni mennyi az idő. Látszik, hogy elég kétségbeesett, lehet hogy valami fontos megbeszélésen kell időben részt vennie.


Erre válasz helyett (és a választ teljesen kihagyva a társalgásból) elmondanátok, hogy az utcán nem illik pizsamában flangálni. Meg hogy ilyen felemás öltözet miatt hülyének fogják gondolni. Meg hogy ha már igy kérdezi, akkor biztos hogy túl késő.


És még sorolhatnám a tipikus gyakoris megnyilvánulásokat, amik egy-egy kérdésre érkezni szoktak. Egyetlen közös vonásuk, hogy nem válaszolnak.


A kérdésre én olyasmit válaszolnék, hogy még mindig szereted, vagy meg is beszélhetnétek a dolgot, vagy akármi.

2020. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös: szégyelljük magunkat, amiért azt gondoljuk nem normális, hogy felesége van és láthatóan elég intenzíven csorgatja a nyálát egy csaj után, akiről annyit tud mondani, hogy szép? Szerinted normális, hogy van mellette egy nő, és egy másikra gondol folyamatosan? Szerinted nem megalázó ez egy másik szemszögből? Nem kell kiosztani a népet, mert nem ért egyet valamivel, ami amúgy nem normális dolog.
2020. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves egybegyűltek. Azért vagyunk itt, hogy egy kérdésre válaszoljunk, nem pedig egymás szapulása végett.


Az, hogy vettem a bátorságot és szavakba öntöttem az érzéseim, már önmagában is nagy dolog (nem szoktam). Örülök, hogy anonim az oldal és van lehetőségem megosztani ezt. Ha más nem, legalább kiventillálom a dolgot, és nem nyomja tovább a lelkem.


Azt nem tudom, hogy a 6os honnan szedte, hogy csak ennyit tudok róla, de biztos valami nagyon nyomós oka lehet rá, hiszen válasz helyett (ne felejtsük el, egy kérdés miatt vagyunk itt) fontosabbnak gondolta,hogy ezt megossza. Sajnos nyilván nincs igaza, mert ha bandáztunk együtt, akkor azért más is kiderült. Na de megítélés az megy, az alapvető logika már sajnos nem.


Az egyesnek köszönöm a választ, elég triviális, de azért köszi.


A kettes 20:53 gáz hogy ezt irod válasz helyett, sajnálom, hogy kötekedő vagy, nem is értem, hogy minek írtál.


A hármas 20:57 szintén zenész. Nem kértem, hogy engem ítélj meg. Majd ha kérem, akkor meg is fogom köszönni, de most ebben az esetben nem értem, hogy minek írtál ide.


Négyes, nincs feleségem, nem tudom miből gondoltad (meg a 6os) azt írtam, hogy van családot alapítottam. Komolyan nem értem, hogy ennyi sok látnok között hogyhogy nem kapok választ.


Persze most jön, hogy honnan tudtátok volna. De ha nem tudtátok, akkor miért feltételeztétek? Miért nem azt feltételeztétek, hogy családom lett, majd autóbalesetben elvesztettem a gyermekeim anyját, és egyedül nevelem a kicsiket évek óta?


Nem szeretek megítélni másokat, igy megtartom magamnak, hogy milyennek gondollak benneteket.


5ös köszi

2020. szept. 22. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz ítélkezést kapni, akkor fontos megemlítened, hogy az, hogy van családod nem jelenti azt, hogy van feleséged is, mivel olyan dologról beszélsz, ami nagyban érinti az ilyesmit. Ha pedig nincs feleséged, akkor nem értem, hogy felnőtt férfiként miért nem tudod eldönteni, hogy miért gondolsz erre a nőre és hogy akarsz-e tőle bármit is, illetve hogy mit tegyél.
2020. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha ítélkezésre vagyom, akkor majd ide megyek: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1071..


Én teljesen jóhiszeműen azt gondoltam, hogy itt választ várok és majd kapok. De nem. Most sem...

2020. szept. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!