Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha általános iskolás koromban...

Ha általános iskolás koromban nincs barátnőm, az iskolában csak néha az osztálytársakkal tudok játszani, délután, suli utá(1/2 5) már nem találkozom gyerekekkel, akkor nagy koromban lehet még barátnőm?

Figyelt kérdés

Messze lakunk a sulitól. De a többiek se járnak össze iskolán kívül pld játszótér, ahol tudnánk játszani.

Járok edzésre, de ott sincs barátnőm. Mindenki máshonnan jön, kevesen járnak egy suliba, edzés után rohannak a szülők még a lányok is kicsit nagyobbak nálam.

Ha nincs barátnőm, nagy koromban sem lesz?

Negyedikes vagyok.


2020. szept. 24. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lesz. Ne haragudj, de még csak 10 éves gyerek vagy, hová sietsz?
2020. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, hogy már a gyerekek világára is átragadt a korunkat jellemző idegbeteg rohanás.
2020. szept. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokan barátnők az osztályban. Vagy máshonnan van barátnőjük pl szomszédok, egy utcában laknak és játszanak iskola után. De nekem nincs barátnőm, pedig én is szeretnék játszani iskola után vagy hétvégén.
2020. szept. 24. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús, hogy 10 évesen sokkal jobb a helyesírásod és fogalmazási készséged mint a felnőttek több mint felének. :D

De egye-fene, válaszolok. Nekem kb. 10. osztályig nem voltak barátaim a suliban, csak nagyon kevés emberrel beszéltem és nem is jártam el senkivel sehova, utána iskolát váltottam és annyi haverom lett, hogy minden nap más bandákkal lógtam. Azóta sokkal könnyebben barátkozom és nincs hiányom az emberi kapcsolatok terén felnőttként sem, szóval ne aggódj, változhat az élet. :)

2020. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!