Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így? Mit tegyek...

Miért érzek így? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,hogy hosszú,csak teljes képet szeretnék adni a helyzetről,hogy minél hasznosabb tanácsokat kapjak.

Szóval, a legjobb barátnőmet kiskorombóta ismerem, egy faluban élünk,viszont csak tavaly kezdtünk el talizni. Egyszerűen egymásra találtunk. Ő az elsőszámú nekem,egyszerűen látszik rajta,hogy mennyire szeret,figyelembe veszi az érzéseim, mindent megtenne értem,és ez fordítva is így van. Személyiségileg egyek vagyunk. A világszemléletünk, a stílusunk,a zenei ízlésünk, a humorérzékünk, a hozzáállásunk a dolgokhoz,tényleg,minden. Annyi özbizalmat adott,segít elfogadni önmagam,mellettem áll mindenben.Mindent együtt csinálunk,sok a közös barátunk, MINDENT megosztunk egymással. Azonban az utóbbi hónapban nagyon elkezdett irritálni, néha már egy ártatlan megszólalásával,mozdulatával. Ha azt hiszi,hogy ő mindent jobban tud,okoskodik,ha csak a kifogásokkal jön, hogy ez miért így történt,meg az miért úgy. És az az érdekes,hogy ő nem igazán változott, egyszerűen így alakult. Igaz,mostanában magával van nagyon elfoglalva, ha mesélni akarok,belevág a szavamba,témát vált. De sajnos kb mindennel felidegesít. Ugyanakkor tudom,hogy ő a legfontosabb nekem,ki sem bírnám nélküle,és van,mikor az idegesség megszűnik,és csak élvezem a társaságát. Nem őt hibáztatom,sőt ,magamat,hogy még a legjobb dolgot az életemben is képes vagyok elrontani,és nem értem,hogy ez miért lehet. Mindig mondja,ha valami problémám van,mondjam el,csak sajnos ezt képtelen vagyok,mert összetörném,változtatni meg nem tud,ez az én kattom miatt van. Ötletek,hogy ez miért lehet? Tanácsok,



2020. szept. 24. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy meguntad a társaságát? Elképzelhető, hogy kevesebbet kellene találkoznotok és megszűnne az idegességed. Viszont arra is gondoltam, hogy már soknak érzed a törődést a részéről, nincs szükséged már arra, hogy folyton melletted álljon, építse az önbizalmad, mint ahogy írtad, hogy ez így történt. Ez egy idő után zavaró lehet és talán ezért idegesít.
2020. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!