Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rosszul gondolom?

Szerintetek rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem a legjobb barátommal és szóba jött a barátság mint szó. Azt mondta hogy ő akkor mondja a másikat a barátjának ha volt már a házában. Én azt mondtam hogy akkor vallom 100%ban a barátomnak ha láttam pl meztelenül vagy ilyenmi. A lényeg hogy olyan dolog legyen ami nem olyan nagyon alap dolog. Egy masik barátomat akkor mondtam 100%ra mikor suliba hamarabb el lettünk engedve órárol és elmentünk tesi után wc re és ő gyorsan kakilt is. Szerintem akkor van meg a 100% bizalom. Ő nagyon furcsálta a dolgota. Szerintetek rosszul gondolkozok vagy csak furcsa? 16/f

2020. szept. 24. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez a meztelenség cucc elég bu*zis.
2020. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
13%
buuuuza
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg. Nem azért gondolom így mert meleg lennék hanem mert szerintem ilyenkor alakul ki egy olyan bizalom ami fontos.
2020. szept. 24. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon furán gondolkozol.
2020. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem tudom mi köze ahhoz a bizalomnak hogy látod a másik bréjét.
2020. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Én is úgy gondolom, hogy akkor van meg a 100% barátság, ha láttam meztelenül.

De mivel nagyon sok haverom eléggé szégyenlős, de úgy tényleg.

Bár már mondtam nekik, hogy nem gáz, ha bármekkora is lógva, vagy bárhogy néz ki.

És mondták páran, hogy akkor lehet lesz alkalom közös öltözésre, vagy valamire.

21 vagyok.

2020. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os Akkor nem vagyok teljessen egyedül ezzel. A kérdésben említett legjobb barátomat osztálykiránduláson láttam meztelenül először. Kicsit szégyenlős volt es amikor kijött a fürdőböl véletlenül le esett róla a törölköző es akkor láttam meg.
2020. szept. 24. 16:34
 8/12 mooti ***** válasza:
95%

Sziasztok

Én egy 47 éves naturista férfi vagyok. A meztelenség nem feltétlenül a barátságot jelenti, hiszen ahol lehet és tehetem megszabadulok a textiltöl.

A ,barátság’ sokkal több mint testi dolog. Az, hogy valaki a barátja legyen egy nönek vagy férfinak az nagyon komoly és bensöséges dolog. Söt tovább megyek, sokkal nagyobb dolog mint a házasság. Sajnos nagyon sok embernek nincs és nem is lesz ,igaz’ barátja. Akinek van, annak is max 2-3.

Ez olyan ajándék az élettöl, ami különleges és megfizethetetlen.

Én hálátadok a jó Istennek, hogy nekem van. És érte a tüzbe mennék bármikor és bármiért, pedig Ö nem naturista gondolkodású mint én, de elfogad így is.

Az igazi barát jobb egy házastársnál, egy szeretönél, egy testvérnél és ki merem jelenteni, hogy a legjobb szülönél is.

2020. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy búza tábla vagy...
2020. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Én még a legjobb barátnőmet sose láttam meztelenül, mégis egy ideje benne van a barát kategóriában. Szerintem az, hogy valakinek a házában jársz, vagy látod meztelenül annyira nem döntik el egy kapcsolat jövőjét. Voltak olyan barátnőim, akiknél jártam, meg ők is voltak nálunk, de azok a barátságok véget is értek könnyen. Ezek csak ilyen felszínes dolgok, amik nélkül is kialakulhat egy jó barátság, mert ez inkább lelki síkokon mozog.


Nálam barát zónába csak idővel lehet bekerülni úgy, hogy ismerem a másikat, megosztottam vele olyan dolgokat, amit nem feltétlenül osztok meg egy szimpla ismerőssel, de ez ugyanúgy igaz a másikra is, tovább az alapelveink közösek és őszinték vagyunk egymással bármiről is legyen szó. Támogatjuk egymást Gátlástalanul tudunk röhögni egymás h^lyeségein, és a legfontosabb, hogy szabadnak érezzük magunkat egymás társaságában, és tiszteljük a másikat, és ha valamin összeveszünk, vagy egyikünk megharagszik, akkor megdumáljuk. És támogatjuk a másikat, amiben csak tudjuk és ott vagyunk mindig egymásnak.


Szerintem Te csak azért gondolkodsz máshogy kérdező, mert még 16 éves vagy csak, de mikor vége a középiskolás éveknek, akkor fordul egyet a kocka és utána derül ki, hogy kivel mégis milyen volt az a barátság. Én egyetem alatt jöttem rá, hogy van különbség ismerős, haver és barát között, nagyon nagy különbség van, és barátságok nem hipp-hopp alakulnak ki. Nekem kizárólag egy igazi nagy barátságom van, a többi inkább haveri, vannak akikkel lehet később barátságnak is lehet majd azt nevezni.


#8 igazad van teljesen. Egy igazi legjobb barátság semmihez sem hasonlítható, és nem mindenkinek adatik meg.


Barátnőmmel szoktuk néha beszélni, hogy mennyire szerencsések vagyunk, hogy így egymásra találtunk. Távol élünk egymástól és ritkán tudunk személyesen találkozni, és rengeteg energiát fordítottunk abba, hogy ne legyen ennek a barátságnak vége. Többet ér ez tényleg, mint egy párkapcsolat vagy akármi. Rengeteg barátság széthullott az ismerősi körömben, mert sokan mentek máshova tanulni, de párkapcsolatok is jártak így.


23

2020. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!