Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek gondot okoz az...

Valakinek gondot okoz az osztálytársánál nagy wc-zni?

Figyelt kérdés
Ma áttmentem egy osztálytársamhoz egyből suli után és nagyon kellett kakilni már de nem akartam elmenni. Amikor oda értünk mondta h nincs itthon senki ugyhogy miénk a ház. Ugy voltam vele hogy elötte nem leszek szégyenlős és ha üres a ház miért ne menjek el wc re. Mondtam hogy kimegyek a mosdóba. Elintéztem es amikor vissza mentem mondta hogy hallotta a fingot és a csobbanást és hogy ő szégyelné. Azt mondja hogy ő nem menne el akárkinél. Csak a legjobb barátainál. Mondtam neki hogy nem kell szégyenlősködni ha kell menjen el. Először nem ment el de aztán igen. Én is hallottam a csobbanást meg a fingot de nem érdekel. Más is így van vele? Miért ilyen szégyenlősek az emberek? Szerintem természetes dolog. Az hogy hallotta nem nagy dolog. Mindenkinek van hangja.

2020. szept. 28. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikell jönnie kijön mindegy hol van az ember. Én suliba is elmentem pedig nem akartam
2020. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy itt az ügyeletes szarásfétises?

Mert nem múlik el nap újabban, hogy ne kerülne fel ilyen kérdés, különböző körítéssel:

barátnál, barátnőnél, rokonnál, anyósnál,...stb.

Akkor most zárásképpen:

Ott tojtok, ahol akartok, ha tisztán hagyjátok magatok után a vécét, mert ez jobb, mint beszarni.

Kész!

2020. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes dolog, tudom néha kellemetlen de, mindenki csinálja..
2020. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gond nélkül elmegyek a barátnőmnél, aki az osztálytársam volt, de már elballagtunk gimiből. Semmifajta szégyenérzetem nincs emiatt. Ha nála alszom és másnap reggel kakilnom kell nem fogok szenvedni es visszatartani, hanem szépen ráülök a wcre és elvégzem a dolgom. Ahogy ő is elmegy ha kell neki. Képzeld olyan is volt hogy nem volt papír a wcben és megkértem hozza be, nevettünk egyet az egészen és nem azt elemeztük hogy mekkorát fingottam vagy milyen büdös volt bent.


22 éves lány vagyok.

2020. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!