Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » ;ehet meg egy nagymama kerdes?

;ehet meg egy nagymama kerdes?

Figyelt kérdés
Az unokam es a szomszed hazban lako kisfiu atjartak egymashoz jatszani.Egyszer a szomszed hazban a gyerekek osszeverekedtek. Mi nem voltunk ott, elhittuk amit mondtak, az unokam bacsanatot kert majd az apja biztatasara, ne legyunk roszban a szomszedokkal egy bocsanatkero levelet is iratott az unokammal. Tobbet nem engedte egyutt jatszani a gyerekeket Azota viszont ahanyszor elmegyunk a haza elott kiabal valamiert, esetleg hogy gyorsan hajtunk, nem figyelunk stb.Ez a kellemetlen helyzet mar ket eve tart. Ma tortent, hogy a lanyom megallt az autobol kiszalt es megprobalt beszelni az emberrel, de az csak sertegette a lanyomat majd mutatott neki egy kozepso ujjas kezjelt es kqrvanak nevezte. En helyenvalonak tartanam, ha a lanyom ferje atmenne es kikerne maganak ezt a viselkedest, viszont a lanyom nem akarja. Szerinte jobb nemtorodni vele es elfe;ejteni.Talan hivja ki parbajozni, vagy mit akarok. Ezek az idok elmultak, oreg vagyok, regimodi. Fiatalok, szerintetek is el kell turni, ha valakinek bemutatnak es kQrvanak nevezik ,tenyteg annyira elavult a nezetem?

2020. szept. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyire melyre sullyed, akkor nem hiszem, hogy csecsenfoldi stilusba kell alaszallni. Mar a nemzeted ala van szallva, de jo, hogyha maradnak civilizalt emberek is. Alban hagyomanyok szerint pedig jo kis generaciokon at tarto lovoldozos verbosszu is mehetne.
2020. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, zavarosan irtam. Azert, mert a szomszed taho, szerencse, hogy a gyerekek nem azok.
2020. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted szerencsesebb ha valaljuk, hogy ahanyszor elmegyunk a haza elott lequrvaz, mint atmenni es megprobalni normalis hangnemben megbeszelni, hogy mi a baja. Ne ird azt, hogy majd megunje, mert ez evek ota csak fokozodik, es mi nem foglalkoztunk vele. Most fordult elo eloszor hogy bemutatott es igy nevezett.Nem fog atmenni senki, de nem hiszem hogy ez a megoldas. Teny hogy a fiatalok is ugy gondoljak, mint Te, kedves valaszolo.
2020. szept. 29. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Becsületsértés. Megmondanám neki, hogy ha még egyszer így nevez rendőrt hívok. Sajnos én egy alpári proli vidéki lány vagyok aki ilyen esetekben akkorát ordít a másikra torka szakadtából, hogy az elfut ijedtében. Túl sokat bántottak engem sajnos, képtelen vagyok már eltűrni a szidalmakat, pláne ha ok nélkül megy.
2020. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!