Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék beszélni valakivel,...

Szeretnék beszélni valakivel, nemrég váltam el, van egy gyerekem. Akik hasonló cipőben járnak, azokkal szeretnék elsősorban? 37/L.

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt már de mit szeretnél tudni?
2020. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress másik férfit. De előtte gyászold a kapcsolatod, adj magadnak időt, hogy egyedül is legyél, aztán fedezd fel a világot magad körül. Én imádtam ezt a korszakot. Most 41 évesen egy egyévessel vagyok itthon, mindent újrakezdtem, de ehhez kellett a gyász, a szingliség, a felfedezés.
2020. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nem rég váltam el. 15 éves lányommal élünk ketten. Nagyon nehéz! Olyan mint egy hullámvasút! Egyszer fent egyszer lent. Néha rám törnek az emlékek amik szépek voltak. Aztán eszembe jut mit művelt mit tett és gyűlölet van bennem. Csak sodródom össze-vissza.
2020. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi már több, mint egy éve külön élünk de válni még csak ezután fogunk. Nekem is van egy gyermekem, akit én nevelek.


Igaz, "új" párom is van már, de szívesen beszélgetek.

2021. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta hogyan változott az életed, kérdező? 4-es vagyok.
2022. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!