Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szokás beszélgetni a...

Mit szokás beszélgetni a barátokkal meg barátnőkkel?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk van egy barátod vagy barátnőd szerelmed.


Nos, tehát egész nap mit tudtok beszélgetni? Mit csináltok?


Nekem eddig se haverom, se barátnőm senkim nem volt, hívtak engem kocsmába, de csak néztem és hallgattam őket, hogy mit beszélnek. Nővel nagyon eddig nem beszéltem, amikor próbáltam akkor inkább ilyen feszült volt a hangulat és inkább mondtam ,hogy megyek haza aludni mert fáradt vagyok.


Arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy hogyan képes valaki hosszú évekig együtt lenni egy kapcsolatban úgy, hogy nem unnak rá egymásra, kifogynak témák.



2020. okt. 3. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan képes valaki hosszú évekig együtt lenni egy kapcsolatban úgy, hogy nem unnak rá egymásra"


Hogyan képes valaki hosszú éveket leélni, hogy nem un bele az életébe?


Minden gondolatod, ötleted, vagy hír amit hallasz egy beszedtéma. Nem hiszem hogy üres a fejed, valamin te is gondolkodsz. Akik beszélgetnek mindenről, legfőképp így nyerik az ötleteiket.

2020. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen normál esetben nem egész nap beszélgetsz a pároddal hiszen mindketten dolgoztok (vagy suliban vagytok).

Egy kapcsolat elején az első hetekben, hónapokban még rengeteg téma van. Hiszen akkor ismered meg a másikat, és ha mondjuk 20 évesek vagytok, akkor 20 évet "kell" megtudnotok egymásról. Szóval akad téma bőven. Én pl másfél év után tudtam meg hogy a páromnak van 2. keresztneve. Mert egyáltalán nem használja és sosem jött szóba.

Aztán ahogy telik az idő, belekerültök a "szürke hétköznapokba", akkor maradnak a napi szintű témák pl mi volt a munkahelyen, mi legyen a vacsora, családtagok kibeszélése meg ilyenek. Vagy mondjuk a tervezgetés. Mi pl párommal nagyon szeretünkn külföldre járni nyaralni, és sokat tudunk arról beszélgetni hogy hová menjünk legközelebb, ott mit fogunk csinálni, vagy mondjuk hogyan vegyük rá a szüleimet hogy ők is menjenek el nyaralni ne csak állandóan dolgozzanak stb... De persze olyan is sokszor van, hogy esténként ő a laptopján játszik én meg tv-t nézek vagy olvasok, és max akkor szólunk egymáshoz ha meglátunk facebookon egy vicces posztot. De ez még nem azt jelenti hogy unjuk egymást.

Plusz az életben mindig van valami változás ami témát ad.

2020. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Egész nap tele van a fejed gondolatokkal. Akkor is, ha egyedül vagy, nem üres a fejed. Ha együtt élsz valakivel, akkor szimplán csak kimondod ezeket a gondolatokat. Magadra sem unsz rá, pedig egész nap a gondolataidat hallgatod.
2020. okt. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!