Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek tekintheted azt...

A barátnőmnek tekintheted azt a nőt aki gyomorgorccsel járt be miattam dolgozni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát attól függ, mitől volt neki gyomorgörcse. Ha mondjuk végig dugott a pasiddal, vagy sikkasztott a neved alatt, akkor lehettetek éppen barátnők is, mégis érthető az ideg.
2020. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok. Szerelmes vagyok vele ő meg remeg a félelemtől miattam. Férjnél van.
2020. okt. 5. 15:39
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Tőled fél vagy... mi?


Vagy viszonyod van vele és a férjétől fél?

2020. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tőlem.
2020. okt. 5. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hülye vagy? Épp csalja a férjét, ha jól értem. Még jó, hogy ideges. Ha meg nem csalja, csak lenne rá igényed, akkor meg ettől parázik, hogy egyszer ráugrasz.
2020. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minden lépését figyelem és féltékeny vagyok.
2020. okt. 5. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért fél tőled? Erőszakoskodsz vele?
2020. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Most látom, mit írtál. Gáz vagy. Hagyd békén.
2020. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem !


Azért itt meg kell hogy érts valamit. Ha valakit szeretsz, el kell tudnod őt engedni. Egy barátság nem arról szól, hogy akkor a másik közelsége vagy figyelme kihasználható és 0-24-ben lehet neki következmények nélkül udvarolni, akkor is ha vissza utasít újra és újra.


Nem azért van gyomorgörcse, mert szereted, ha nem azért mert nyilván visszaélsz a közelségével, azzal hogy a közeledben kénytelen lenni mint kollégád és folyamatosan ostromlod, miközben ő nem akar semmit vagy éppen mást akarna.

2020. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Beteg vagy ember, a férje helyében ha ezt megtudnam lehet elinteznem a sorsod. Csak alulról tudnának táplálni téged a kórházban.
2020. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!