Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyemben megszakitanatok ezt...

Helyemben megszakitanatok ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok,a haverom pedig 23 éves.

2 éve ismerem,de az utóbbi 1 évben kizárólag 14-15 éves lányokra hajt rá és a barátai többsége is 15 év körüli.

Most összejött egy 14 éves csajjal 23 éves létére.

Ha elmegyünk bulizni,akkor ott is a kicsikkel haverkodik.

Amúgy jó fej a haverom csak nem tudom hogy miért ezekre a lányokra hajt rá.

Beszéltem vele hogy ez nem normális dolog,de nem érdekli.


2020. okt. 6. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt már hasonló korkülönbségben részem. De nekem azért nem annyira jön be ez. Oké, ha nem a korral kezdjük a témát és beleszeretek, vagy ő belém és én is kedvelem a lányt, valamint szüleinek se jelent gondot (szerintem ez nagyon fontos) akkor éppen benne vagyok.

De ez, hogy direkt ilyen csajokat keresni?? Meg 14 éves baráti társaságot kialakítani?? Kicsit nekem is meredek, pedig láthatod hogy én se vagyok százas.

(Mentségemre szóljon, hogy pl a példában szereplő lányról is azt hittem, hogy idősebb tőlem. Nem került szóba a kor, mikor igen akkor azért lesápadtam, hogy 14 éves. Én akkor 19 voltam vagy 20. De ugye már akkor együtt voltunk pár hete, szüleit nem zavarta, meg aranyos lány volt, ezért nem akartam szakítani.)

2020. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megszakítanám ilyen emberrel a kapcsolatot. Nem 100as az biztos. Más, amit ír az 1es, az úgy még érthető, de hogy tudatosan annyival fiatalabb emberek "társaságát" keresni. Mit mondott, mi a baja a felnőttekkel?:D
2020. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyértelmű, hogy miért ilyen fiatalokra hajt: Köztük van esélye, mert náluk menőnek számítanak olyan dolgok amik 23 éveseknél már egyáltalán nem az. És ezt ő tudja jól.
2020. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gaz, sosem jarnek ilyen emberrel sehova. Leepitenem es megmondanam neki, hogy emiatt. Az en legjobbb baratom is 23 eves, a baratnoje meg le sem erettsegizett (18 korul van talan) es szerintem ez is durva. Akkora kulonbsegek vannak, hogy szembetuno nagyon. De ez meg az a kategoria, amire nem akadok ki. Amit viszont te emlitettel az nagyon durva es ciki. A helyedben vigyaznek, mert ugye embert baratjarol is meg szoktak itelni, nehogy rolad is ez legyen a kozvelemeny. Ha legalis lenne, tuti ramenne a 12-3 evesekre is, eppenhogy legalis korban ez a "kapcsolat".
2020. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából legutóbb egy 16 éves csajra hajtott rá.

Ő azzal utasította el a haveromat hogy sokszor gyerekesen viselkedik. Lehet hogy akkor a gyerekes viselkedése miatt érzi jól magát velük.

Nekem már kellemetlen ezzel a korosztállyal együtt lennem. Nincs velük bajom csak más élet szakaszban vagyunk

2020. okt. 6. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szakitanam meg, de hanyagolnam. Ha sorozni, bulizni akar, akkor azzal a feltetellel, hogy az ovodat mellozi. Ha nem megy, akkor ennyi. Valiszinu annak van igaza amugy, akik szerint koztuk tud ervenyesulni. Ez 5 ev mulva uzemkepes dolog, de most meg buntetheto. Szerintem nem akarsz ugyet magadnak se belole, ha belekeverednel.
2020. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!