Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért sértett meg a barátnőm?...

Miért sértett meg a barátnőm? 16/l

Figyelt kérdés

Gimisek vagyunk még soha nem volt senkim. Ő már kettő fiun van tul

Ismerkedni se tudunk nagyon mert olyan suliba járunk ahol nagyrészt lányok vannak

Szokott mutatni pasikat de azok általában vagy cigányok amik nekem nem jönnek be vagy túl messzi van

És azt mondja hoyg nekem soha nem elég jó senki

(Én ezt soha nem éreztem így inkább uyg hoyg én nem vagyok elég jo)

Vagy túl bunkó túl kedves túl messze van

Azt mondja ha így folytatom soha nem lesz senkim!



2020. okt. 6. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Most ebben mi volt olyan sértő? Ez egy full közhely mondat. Amúgy meg valszeg azért mondja, mert mindig van valami kifogás, akiket mutat valamilyen okból kifolyólag nem tetszik. De nem baj, még semmiről sem maradtál le.
2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem is az hogy túl buta stb nem ezen

Hanem hogy ha így folytatod soha nem lesz senki.. Ezen

2020. okt. 6. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Erre írtam, hogy ez egy közhely. Azért mondta, mert neked senki se jó, mindenkivel van valami bajod. Nem hiszem, hogy halál komolyan gondolná, hogy neked az életben nem lesz senkid. Kár ezen megsértődni.
2020. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt ebben semmi sértő. És azt hogy soha nem lesz senki valószínűleg nem azért mondta, mert szerinte csúnya vagy, buta vagy stb, hanem mert eddig akit neked mutatott mindenkit csak kritizáltál hogy neked nem tetszik.
2020. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt ebben semmi sértő.
2020. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem sértő
2020. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak emberek, akik nem értik meg, hogy a párkeresést nem erőltetni kell, és azt gondolják, hogy az ember értékét ez határozza meg, hogy mások mennyire szeretik. Ez természetesen nem igaz, és a véletlen úgyis összehoz majd valakivel, aki illik is hozzád.

Ha nem túl személyes, megírod, hogy miért érzed magad kevésnek?

2020. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!