Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne kedve valaki lánynak/nőn...

Lenne kedve valaki lánynak/nőnek barátkoznia? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok, és sajnos csak a páromra számíthatok, nincsenek barátnőim, pedig igényelném. Évek óta ez a problémám, és a magány teljesen depresszióssá tesz elég durván. :( (Ismerkedési tanácsokat nem kérek köszönöm, mert kifejezetten nyitott és társasági ember vagyok.) Több ilyen kérdést láttam már, megpróbálom én is.


Rólam röviden: Budapest és Eger között ingázok, tehát e két város környékéről ismerkednék leginkább. Korosztály mindegy, de jobban örülnék korombelieknek a közös érdeklődés és tevékenységek miatt. Művészetkedvelő, aki szeretne néha csak együtt vásárolni, lustálkodni, pletyizni és bulizni.:)


Fiatalos, nyitott, elfogadó, életigenlő emberekkel szimpatizálok.


Ui.: fiúkkal is nagyon szívesen ismerkedek, de a fiú-lány barátságaimból jó még nem sült ki, ezért a lányokat preferálnám jobban.



2020. okt. 7. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább személyes barátságokat keresek, a személyes beszélgetések hiányoznak nagyon, ráadásul még férfiból is vagyok, így ez elég nehéz lesz. Nem Budapesten lakom de közelebb van, mint Eger, még nem tudom mikor, de megyek majd fel 1-3 héten belül Pestre (egy hete voltam, felvittem valamit, azt hozom majd vissza megjavítva). Ha van kedved összefutni és beszélgetni, benne vagyok, de férfi mivoltom, ráadásul 30 éves korom nem éppen az, amit hallani szeretnél, de egy válasszal a kérdésedre nem vesztek semmit. Olvastam, hogy van barátod és ezt tiszteletben tartom.
2020. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Csak félve jelentkezem, mert írtad, hogy az F nemmel kevésbé szívesen kockáztatnál, de ha esetleg kapok egy esélyt, akkor szívesen barátkoznék.


26/F (Budapest)

2020. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkoznék :)

19L, Budapest

2020. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen barátkoznék. :)

25/L

2020. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen barátkoznék. :)

szerintem csomó hasonló korabeli emberke nagyon elfoglalt és nincs ideje ismerkedni, pedig a vírushelyzet után egyre több a magányos vagy nem sok barátokkal bírom 30as korosztály

2020. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is szívesen barátkoznék:))

24/L (Budapest)

2020. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is szívesen barátkoznék :) 23/L Bp.
2020. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen barátkoznék. Én is sokat ingàzok, szeretem a művészeteket, hangszeren játszom, és írok. Egyetemre készülök.

Húsz éves vagyok, heteró, és lány.

2020. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék. 26/L
2022. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!