Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsókolt a legjobb baratom,...

Megcsókolt a legjobb baratom, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok ő 16. Megjegyezném hogy mindketten fiúk vagyunk. Egy kisvárosba élünk. Átmentem hozzá (a szülei nem voltak otthon) mert lelki eredetű problémája van és hogy egy kicsit megvígasztaljam mert nagyon szarul volt/van. Mondta a dolgokat meg minden és volt egy fordulópont amikor nagyon kiakadt és elkezdett sírni. Magamhoz öleltem hogy kicsit lenyugodjon. Par percik kb így altunk aztán kicsit elhajolt tőlem és meg csókolt. Kb fel masodpercig "viszonoztam" de csak mert fel sem fogtam mi történt. Egy kicsit elöktem magamtól és hátraléptem majd montam hogy el kell mennem és hazajöttem. Bunkónak érzem magam de nem tudom hogy mit mondjak vagy írjak neki.

2020. okt. 9. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Irj neki egy uzit, hogy remeled ezt nem gondolta komolyan, es csak felreertes. Ha viszont mashogy tekint rad, tobbet nem lehettek baratok. Majd ir vissza valamit, es gongyolodik a sztori.
2020. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Fuj! Fiu baratok, sirogatnak, olelkeznek, smarolnak ... szerintem ez undi! Basszus visszacsokoltal! Olelgetted! Magyarázkodsz.


Mit mondjál? Kerdezd meg melyikotok lesz a "lany".

2020. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Én pofán kúrtam volna kapásból. Persze nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a pozitív érzelmek hatására oxitocin hormon kezd fokozottan termelődni az agyban, akkor az ember nem mindig találja meg a megfelelő viselkedésformát és ilyen félresiklott cselekmények következnek be.
2020. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha esetleg nem csak kicsit vigasztalnád meg, hanem nagyon, azt szívesen megnézném! Írj majd egy privit és megbeszéljük! Köszi! :*

30/N

2020. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 te el vagy tévedve
2020. okt. 9. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne érezd magad bunkónak, teljesen normális reakció volt felőled. Gondolom nem érzel iránta többet, mint barátságot. Ő meg tuti most magában tépelődik, hogy elkúrta a barátságotokat, szóval még lejjebb van lelkileg. Én megkérdezném tőle, hogy érez-e irántad valamit, ha meg azt mondja, hogy igen, akkor mondd meg őszintén te hogy érzel. Ha nem akarsz semmit, akkor mondd, hogy csak barátként tekintesz rá, és nem akarod hogy emiatt tönkremenjen a barátságotok, ugyanúgy kiállsz mellette, segítesz neki, de csak mint barát.

Aztán lehet amúgy konkrétan nem akar tőled semmit, csak te voltál az, aki segített neki, vigasztalta, aztán valahogy ez így kijött rajta... Bár ez inkább részeg emberekkel szokott megtörténni tapasztalataim szerint.

2020. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 nekem ő csak egy barát és az is fog maradni. Azért érzem magam bunkónak mert tudom hogy rosszul esett neki. De ez az egész helyzet olyan furcsa. De holnap meg megbeszélem a dolgokat hogy akkor most mi van vagy hogy gondolja.
2020. okt. 9. 21:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megbeszéltem vele a dolgokat. Azt mondta hogy ő se tudja miért tette egyszerűen csak jó volt kiadni neki az elmúlt hónapokat és nem gondolt bele mit tesz csak megtette. Én meg mondtam neki hogy nem haragszom és ha esetleg melegnek vagy biszexnek vagy ilyesminek érzi magát akkor nekem elmondhatja. Abba maradtunk hogy ezt az egészet elfelejtjük és a további életünkre és a barátságunkra meg nem lesz hatással.
2020. okt. 10. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Na az király akkor.
2020. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!