Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm fiútestvére elkezde...

A barátnőm fiútestvére elkezdett füvezni. A csávó sok ideig belém volt zúgva, de nem lett belőle semmi. Szeretnék segíteni nekik, hogyan szokhatna le erről? Álljak elő valami lelkizős dumával? Vagy esetleg inkább durván próbáljam észhez téríteni?

Figyelt kérdés

#leszokás #füvezés #Leszokás a fűről
2020. okt. 12. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Milyen cuki vagy, hogy azt hiszed miattad le fog szokni csak, mert beléd volt zúgva :) Hát, ez krvára nem így működik.
2020. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék ennyire vele beszélni, mert azt hiszem, csak miattam le fog szokni. Tudom min megy keresztül, aggodom érte és a csalàdjáért:)
2020. okt. 12. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Egy kiadós szex szerintem segítene rajta.
2020. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne csinálj semmit, nem a te dolgod.
2020. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19%

Nincs abból semmi gáz amíg csak füvezik, nyilván nem a napi 3-4 cigire gondolok, viszont ha egy jointot elbök esténként attól nem fog kettédőlni a világ csak legyen meg a helye és az ideje (józan élet rovására ne menjen!!)

Inkább robbantsátok be együtt azt a spanyolt aztán szexeljetek egy hatalmasat (marihuána hatására a szexuális intenzitás felerősödik). Lényeg a lényeg nem kell túlkapni ezt a dolgot ha bizonyos korlátok között van tartva ugyanis a fűtől se agresszív, se kifordult tudatállapotba nem fog kerülni, max bealszik meg nassol egyet és lassabb egy kicsit a megszokottnál a felfogása de nincsenek világpusztító gondolatai beállva az fix, bárki is legyen. Sokkal rosszabb lenne, ha alkoholizálna és agresszívoskodna vagy szintetikus szarokat nyomna. Na akkor csapd agyon. Legyen szép napod ;)

2020. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!