Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonévesen hol, hogyan...

Huszonévesen hol, hogyan lehet új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az igazán jó gyerekkori barátaimmal (2 lány) még mindig jóban vagyunk, de velük már nehézkesebb a kapcsolattartás (máshol tanulunk, máshol lakunk, hétköznapi feladatok stb.) és jó lenne, ha rajtuk kívül is lenne társaságom. Egyetemre járok két éve, de onnan nem szereztem egy barátot sem, csak lazább ismerősöket vagy haverokat (akikkel max. váltunk egy-két szót, jegyzet, házi, vizsga stb. ha esetleg összefutunk). Most még rosszabb, mert sok óránk online fut és a jelenéti órákra is nagyon kevesen járnak be. Egyetemi programok nincsenek, bár korábban sem nagyon jártam (maga a program annyira nem érdekelt és nem is volt hozzá társaságom). Nincsen semmilyen társas hobbim sem. Úgyhogy az időm nagy részében egyedül vagyok.
2020. okt. 13. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Off:

Azért írok, mert érdekelnek a válaszok!

2020. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Bocsánat.. Én is csak azért írok, mint az előző

2020. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány? Én is hasonló helyzetben vagyok.

28f Bp

2020. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2#es vagyok.

Sajnos sosem fogjuk megtudni :D :D :D

2020. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!