Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondanátok ezt a barátnőtöknek?

Elmondanátok ezt a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

22/l

Egyetemen az egyik szaktársnőmnek új barátja van. Rájöttem már korábban arra, hogy ha én egy barátnőm fiúját abszolút nem az esetemnek tartom, akkor tudok vele normálisan hülyéskedni/beszélni, de viszont ha látok benne valamit, akkor ignorálom, gonoszkodok vele, úgy teszek mintha utálnám. Ezzel szerintem a barátnőmnek, és magamnak is akarok bizonyítani hogy nem, nem érzek/érezhetek semmit.

Az elmúlt hónapokban a barátnőm barátjával pont ezért elég paraszt voltam, pedig amúgy nagyon bírom, sőt talán még érzek is icipicit valamit iránta.

Na és a kérdésre visszatérve, a barátnőmnek múltkor mondtam, hogy jöjjön el velem bulizni, hozhatja a barátját is, ő meg teljesen értetlenül nézett rám hogy: biztos hogy jöhet? Jól meggondoltad? Tuti ezt akarod?

Itt jöttem rá hogy talán kicsit tényleg túlzásba vittem a parasztkodást.. Szóval ti letisztáznátok a helyemben a dolgot? Elmondhatnám neki ezt amit itt leírtam annak a kivételével, hogy talán érzek a barátja iránt valamit?

Nem vagyok szarkeverő, soha nem próbálkoznék be a palijánál, nekem a barátság sokkal fontosabb, lehet pont ezért is szeretnem tisztázni a dolgot.



2020. okt. 18. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Az egész sztorit elmondanám, megértené a barátnő.
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem egy barátnőm azt mondaná, hogy azért gonoszkodik a barátommal, mert lát benne valamit vagy tetszik neki akár egy icipicit is, annak nagyon nem örülnék. Vannak dolgok, amiket jobb magunkban tartani.
2020. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teljesen értem, akkor mit mondanál el neki, ha a lényeget (hogy tetszik a csávója) kihagyod? Mert anélkül kicsit értelmetlen lenne a magyarázatod.
2020. okt. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, hogy elfogadom, mert hozzá (a barátnőhöz) tartozik, és nem várom el, hogy miattam hanyagolja a barátját, ergo persze, hogy jöhet velünk.

A jövőben pedig állítanék a modoromon.

2020. okt. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor most képzeld el fordítva a szitut. Van egy pasid, majd a barátnőd közli, azért bunkózik vele, mert tetszik neki. Te mit gondolnál, éreznél? Ok tudom a lelkifurka elég erős, meg jó őszintének lenni, de ebben a szituban nem biztos, hogy megéri, mert beköltözhet a barátságotokba a féltékenység.
2020. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amik jobb ha titokban marad mert "házi nyúlra nem lövünk". De máshogy mondhatod, hogy erőt veszel magadon és nem fogsz gonoszkodni de azért mert tekintettel vagy a barátnődre.
2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!