Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A hátam mögött találkozgatnak?

A hátam mögött találkozgatnak?

Figyelt kérdés
Volt egy közös legjobb barátnőnk barátnőmmel de én megszakítottam vele a kapcsolatot mert elég kétszínű, mostani legjobb barátnőm elvileg “nem bírja” stb. de látom a telefonjában hogy a volt barátnő reagálgat bnőm storyjaira, vele a beszélgetést rejtettbe tette bnőm + tegnap látttam hogy ki is törölte. Valamint írt neki a lány hogy meglett a jogsija és talizzanak (amit nekem nem mondott bnőm) tegnap említettem neki aztmondja szánalmas hanggal “jajj”. Én vagyok túl paranoiás vagy a legjobb barátnőm a hátam mögött kibeszél a csajnak és találkozgatnak?

2020. okt. 18. 08:06
1 2
 1/11 SZOTYEE8 ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy ez van a dologban de bizonyíték nélkül ne ítélkezz! Amíg nem megy a ti kapcsolatotok rovására a dolog addig nincs miért aggódnod szerintem. Attól, hogy ti nem bírjátok egymást ők még lehetnek jóban egymással. Azt mindenki maga dönti el kivel akar jóban lenni és kivel nem. Ha fordul a kocka azt úgyis észre veszed majd nem beszélgettek annyit lemondja a közös programokat, hanyagol stb. Ha ez megtörténik neked akkor kell majd lépned és eldöntened, hogy szükséged van-e ilyen emberekre a környezetedben vagy sem. Legyél türelmes és kiderül majd mennyire jó barátnőd! Úgy is kiforrja magát a dolog. Addig pedig tégy úgy mint ha nem is érdekelne a dolog. Sok sikert a továbbiakban!
2020. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sztem hagyd ott ezt a libát, hazudik, titkolózik, el fog árulni mint a fene.
2020. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de miért nézegeted a barátnőd telefonját? Ha kíváncsi vagy akkor kérdezd meg a barátnődet. Nem itt fogod a választ megkapni.
2020. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és tagadja hogy találkoznának vagy bármi. Ha ír neki a csaj azt szokta mondani.
2020. okt. 18. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Keress másik legjobb barátnőt. Ha taliznak nem tudsz ellene mit tenni, de mellesleg azért mert te nem bírod a másik csajt ők még lehetnek jóban, nem tilthatod meg neki kivel barátkozzon. Nem akar megbántani azért titkolja és tök gyerekes és szánalmas amit csinálsz... Mi közöd kivel barátkozik? Te nem bírod a csajt te nem találkozol vele ennyi
2020. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ugyanilyen sztorim. 5 éve nem beszélek a 3 legjobb barátnőmmel mert belém gázolt lóval (mások is azt mondtak, hogy érthetetlen). Ettől függetlenül még a legjobb barátnőm tartja vele néha a kapcsolatot, de ez engem hidegen hagy, nekik nincs egymással különösebb bajuk.
2020. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem 3 hanem 3. Bocs
2020. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem csodálkoznék, ha találkozgatnának, és kibeszélnének a hátad mögött, mert teljesen megérdemled. Mégis hogy képzeled, hogy a barátnőd telefonjában kutakodsz, az üzeneteit olvasgatod, és annyira sem érzed ezt gáznak, hogy még számon is kéred utána? Mit gondolsz magadról? Én a férjem telefonjához sem nyúlok SOHA
2020. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Elküldte. Szóval a férjem telefonjához sem nyúlok soha, sőt, a tízéves gyerekem üzeneteit sem olvasgatom, nem hogy a barátnőmét. Elképesztő, komolyan.

Ha a barátnődnek van egy kis esze, nagyon rövid időn belül megszakít veled minden kapcsolatot, és belőled tanulva ezentúl messziről elkerüli az olyanokat, akik szerint a barátságba belefér a kontrollálás és az elszámoltatás. És reméljük, te is tanulsz az esetből, és a jövőben nem engedsz meg magadnak ilyesmit.

2020. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod, ki barátkozna egy ilyen szeméttel, aki odáig jut, hogy a telefonomban szaglászik rendszeresen. Remélem a barátnőd majd mielőbb megtudja ezt, és szépen kidob téged az életéből, ha van egy csöpp esze.
2020. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!